Země: Území záhad (TV seriál)

• Rusko

Zemlja: Territorija zagadok

• Rusko

Сериал Земля. Территория загадок

Dokumentární

Rusko, 2014, 83x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (12)

Díl o potkávání duchů a démonů v Rusku je působivý.(21.12.2018)

Viděno komplet... 1. epizoda - Kailás: Posvátná tibetská hora 2. epizoda - Tunguský meteorit 3. epizoda - Bermudský trojúhelník 4. epizoda - Po stopách yettiho 5. epizoda - Prokletí Tutanchamonovy hrobky 6. epizoda - Démoni mezi námi 7. epizoda - Tajemství Antarktidy 8. epizoda - Ararat a Noemova archa 9. epizoda - Zvuky apokalypsy 10. epizoda - Tajemství uralského labyrintu 11. epizoda - Tajemství soloveckých kamenů 12. epizoda - Modrá hora: Tajemství kulových blesků 13. epizoda - Tajemství carských podzemních chodeb 14. epizoda - Tajemství egyptských pyramid 15. epizoda - Tajemství starodávné mohyly 16. epizoda - Tajemství dálněvýchodních petroglyfů 17. epizoda - Lovci kvákačů 18. epizoda - Legenda o Černém princi 19. epizoda - Telemost Berlín - Tibet: Záhada "kouzelného oka" 20. epizoda - Zámek nešťastného cara 21. epizoda - Tajemství ostrova Rujána 22. epizoda - Božské stopy 23. epizoda - Tajemství bájné Atlantidy 24. epizoda - Zmizí Japonsko v Tichém oceánu? 25. epizoda - UFO: Kroniky kontaktů 26. epizoda - Most sebevrahů 27. epizoda - Tajemství hrobu lidského obra 28. epizoda - Tajemství žezla faraonů 29. epizoda - Proroctví o konci světa 30. epizoda - Tajemství pevnosti na Zaječím ostrově 31 .epizoda - 32 .epizoda - 33 .epizoda - 34 .epizoda - 35 .epizoda - 36 .epizoda - 37 .epizoda - 38 .epizoda - 39 .epizoda - 40 .epizoda - 41 .epizoda - 42 .epizoda - 43 .epizoda - 44 .epizoda - 45 .epizoda - 46 .epizoda - 47 .epizoda - 48 .epizoda - 49 .epizoda - 50 .epizoda - 51 .epizoda - 52 .epizoda -Proroctví Edgara Cayceho 53 .epizoda - 54 .epizoda - 55 .epizoda - 56 .epizoda - 57 .epizoda - 58 .epizoda - 59 .epizoda - 60 .epizoda -Moskevské metro* 61 .epizoda - 62 .epizoda - 63 .epizoda - 64 .epizoda - 65 .epizoda - 66 .epizoda - 67 .epizoda - 68 .epizoda - 69 .epizoda - 70 .epizoda - 71 .epizoda - 72 .epizoda - 73 .epizoda - Mořské pany a Rusalky 74 .epizoda - 75 .epizoda -Tajemství jeruzalémského podzemí. 76 .epizoda - UFO nad Petrozavodskem 77 .epizoda - 78 .epizoda - 79 .epizoda - 80 .epizoda - https://uloz.to/file/eblApU6dAdk7/zeme-uzemi-zahad-43-shambala-hledani-raje-na-zemi-ts(10.11.2018)

• giovanni3

Slabý dokument, kde není vysoká kvalita ani mluvčích natož záhad. Co se po světě "šustne" tak je záhada a samo část toho je i v Rusku. Rus přeci má vše, co všichni ostatní, a Ruské expedice byly všude. Nelze vše označit za totální "kravinu". Jsou nevysvětlitelné záhady a nepřijde mi nereálný mimozemský život, či nějaké mýty proč ne. Ale takto pojatý dokument je spíše úsměvný... 2z5 ještě dám(16.3.2019)

• haffen

Stačil mi jeden diel o hore Kailas a hneď som vedel ktorá bije. Znôška úplne vymyslených hlúpostí v zmysle, takto sa nám to hodí, takto to tam dáme. Jednoduchším alternatívcom to ale bude stačiť. Nakoľko je to dokument, fakty a doložiteľné informácie sú pre mňa veľmi dôležité, preto dávam 0%.(26.10.2018)

• Spielbergo

Zatím jsem viděl pouze první díl, Kailas. Tedy i když záhady miluji a věnuji se jim od dětství... Jako záhadolog amatér mohu na tomto místě zodpovědně prohlásit, že větší snůšku pitomostí jsem dlouho neslyšel. Zejména Mulgašev je úplnej mimoň... EDIT: Tak už jsem viděl většinu dílů a přátelé - ono to není lepší. U dílu zabývajícího se Atlantidou třeba s klidem řeknou, že teorii o tom, že Antarktida je vlastně Atlantida, vymyslel Platón. Tak určitě. 2000 let před jejím objevením. Hmmm... Autoři museli čadit slušnej matroš. A já si myslel, že jsem konspirátor... Přesně toto je typ "dokumentů", díky kterým za poslední roky záhadologie zdegenerovala na směšnou pokroucenou hnijící mršinu. Nicméně je mi jasné, jaká je cílová skupina. Lidé, kteří nečtou. Nebo čtou, nicméně nedisponují kritickým myšlením. Nebo jsou příliš líní na to, aby si sami něco hledali. Nebo prostě jen ve škole přestali ve čtvrté třídě dávat pozor. Lidstvo je v rozkladu...(16.12.2018)

• Neklan006

chvilkama až cimrmanovsky zábavné, i když autoři to teda mysleli smrtelně vážně(23.1.2020)

• mnx

Pro pobavení dobrý(12.6.2020)

• HMTD

Označení dokumentární sem nepatří, vesměs pořad obsahuje domněnky pseudovědců, takže se jedná spíš o fantasy inspirované hysterií. Pokud máte rádi alternativní hlouposti doporučuji, osobně dávám body spíš za to, že je to poměrně zajímavě natočeno, na ruské poměry rozhodně.(31.1.2019)

• GanjaManCZ

Rusalky, démoni, vodníci bubáci a výpovědi nějakých bláznů... Ne díky, tohle už by opravdu mělo zůstat věcí minulosti...(8.10.2018)

• neskvik

To hádam ani nikto nemôže brať vážne. Najlepšia hláška nejakého pseudovedca: iba hlúpy človek by neuveril.(11.8.2019)

• Monicina

Témy sú zaujímavé, ale nepáči sa mi spracovanie. A najviac na všetkom mi prekáža ten rýchly komentár, ten to celé úplne poškodzuje.(5.9.2019)

• CU.FA

,,Jen hloupí zaslepení a nafoukaní vědci tomu nechtějí uvěřit''😂😂 ,,byly to astrální bytosti, protože tu nejsou pozůstatky lidských schránek'' - a jaký že odborník nám o tom bude vyprávět a jo už vím cápek co tvrdí, že levitace existuje a ne jen, že ji lidé provozovali, ale stále provozují😂😂 opravdu vtipná podívaná🙈😂(6.5.2020)