Poklad z půdy (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2018, 45 min

Účinkují:

Jan Rosák (mod.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (32)

• borohub

No do prdele! Viděl jsem snad všechny novinky, co Prima tento rok přinesla a musím říct, že tohle je zatím nejslabší (ano dokonce horší než Krejzovi). Pokud přehlédnu absolutně nemožný komparz, tak tato reality show je snad celá špatně. V první řadě mě zaujalo, že se vůbec nějak nezkoumala pravost podpisu na obrazu? Dále mě úplně dostala totální neautentičnost "expertů kupujících", kteří by s takovými kšefty přišli hodně rychle na buben. Korunu tomu nasadily "nejhorší věci", uznávám, že se jednalo o veteš, na druhou stranu hrníček za 0.25 Kč? Noční stolek za korunu? Podobné krámy se běžně prodávají na různých bazoších a ceny jsou rozhodně řádově vyšší :-) Historické vložky zajímavé, avšak nedokážou dostat tuhle show ze sraček. Očekával jsem slabou napodobeninu mistrů zastavárny, dostal jsem opravdu velmi slabou napodobeninu. Teď se jenom modlit, aby to co nejdříve stáhli. tfuj. 0%(9.10.2018)

• castor

Miska z půdy, do které nalévá majitel mléko své kočce (než zjistí, že...), zaprášený obraz z podkroví nebo třeba invalidní křeslo tvářící se jako hororová rekvizita. Celé je to třeba brát s nadhledem, je to hodně přizpůsobené divákům, kteří mají rádi hry. Navíc lidé se dnes zajímají oproti minulosti o úplně jiné věci. Ovšem když v nabídce chybí všichni ti kouzelně ujetí farmáři, mámy a tátové, co hledají, musíme brát, co je. Navíc Jan Rosák moderovat pořád umí. Hamižnost některých lidí je šokující (i když očekávatelná).(21.6.2020)

Jan Rosák moderovat umí. Víc dokazovat nemusí. Pořad je svoji náplní vcelku zajímavý a když už nemáte večer nic lepšího na práci, Poklad z půdy nemusí být tou nejhorší volbou. Hodnotím po epizodě, kde se dražil obraz Blažíčka a kde paní hodlala nabídnout vázu s odhadem na 5000 Kč, ale před starožitníky ji rozbila. A ano, zasmál jsem se cizímu neštěstí. Jsem totiž také jen člověk. :)(1.11.2019)

• ConanVJ

Tak toto nezklamalo. U jednoho ,,odborníka'' z pořadu jsem několik let pracoval a vidím, jaká je to fraška. Ty lidi z castingu ubohý. 0% :((8.10.2018)

• SOLOM.

Ty dvě hvězdy dávám za několik opravdu zajímavých a pěkných starožitností/klenotů, které jsem za těch pár dílů, co jsem viděl, měl možnost spatřit. Pro někoho můžou mít vskutku nedocenitelnou hodnotu, ale to je tak 1-100. Horší už je to s výběrem těch expertů a jednoho vetešníka. Je pěkné, že nám ukážou jejich medailonky, co jsou zač atd…, ale polovina z nich mi je krajně nesympatická a nechápu proč jich tam je tolik…Nic extra a Rosák to nezachrání...(27.8.2019)

• topi

Další sralalán na poli televizní rádoby reality show, ke které se propůjčil stále více upadající moderátor Rosák. Vetešnickej xindl, kterej vykupuje a hodnotí věci prodávajících je zvolen opravdu tak, aby se divákovi zvedl kufr. Ale i prodávající jsou pečlivě vybráni jako totální volové a blbky. Jak tomu může někdo věřit, že je to opravdové? To má být zřejmě odpověď na americké Mistry zastaváren, ale koncept se minul s účinkem. Další důkaz, kam až se novodobá televizní zábava může posunout. Na samé dno hnoje. Co nám ještě Tv Prima do budoucna připraví a kam se z hnoje posune dál? Radši ani vidět nechci.(1.3.2020)

• tuntavala

Servilni.(15.10.2018)

• herr_carter

Válka skladů v kulervoucím podání tuzemských tvůrců. Škoda, že se s úchvátným moderátorem Rosákem nestřídá na place ještě další klenot z branže, Čmaňa - jednak by jim to ladilo ochlupením a jednak mají oba bohaté zkušenosti s podobným typem pořadů, kde můžou libovolně mlet kraviny a libovolně skákat lidem do řeči. K tomu je zde porota složená z nejlepších a nejzkušenějších odhadců a sběratelů umění (zlodějů), kteří Vám neváhají ocenit nefunkční píčovinu z 19.století od 500 do 14.000,- Kč. Zase další ze záplavy okopírovaných západních pořadů, které nejen že neumíme ani opsat, ale ještě je dokurvíme příznačným českých amatérismem..............(24.5.2020)

• honajz2

Co si pamatuju, docela se na to dalo dívat. 2*(18.3.2019)

• Lukoboss

Jelikož nemám rád ani všechny ty americký Války skladů a tomu podobný, bylo dost pravděpodobný, že tohle u mě taky nebude mít úspěch. A měl jsem pravdu. Bohužel, nebo bohudík - to už nechám na každým. Mně přijde hrozný, že se k něčemu takovýmu upsal např. J. Rosák, kterýho mám jinak oblíbenýho z legendárního Riskuj!. No a tak ty přijde nějakej nýmand se "super" zbožím a partičká rádoby odborníků se pře, kdo že dá víc peněz. A vrcholem všeho je, když pak z kapsy vytáhnou tisícovky, aby toho chudáka vyplatili se slovy: "Hlavně si to přepočítejte!". To, aby bylo asi opravdu "vidět", že tam jde o tvrdý háky. Je to hrůza a osobně doufám, že tento pořad nebude mít dlouhýho trvání.(22.10.2018)

• ac3r

Banda zoufalců vyráží prodat svoje krámy a myslí si, že dostanou za každou cetku milión.(15.10.2018)

• lubospoti

Je to spíš jen taková programová výplň. Jana Rosáka jako moderátora jsem sice nikdy neměl moc rád, ale po několika letech, kdy se na obrazovce neobjevoval (a v televizích moderoval kdejaký nýmand), musím uznat, že moderátorské umění mu není cizí.(21.6.2020)

Je to blbost a z těch obchodníků respektuju jen dva, ostatní jsou šašci. Ale stejně mě to baví.(2.12.2019)

• gazogazo

Gunshot(15.10.2018)

• Hannibal1913

Chybí tam TomioO(30.9.2019)

• EllienPM

Ta "lůza" bez špetky svědomí jsou "odborníci"? Nevím ale, zda větší idioti jsou "odborníci" anebo pipka, která prodá místnímu homoškudlilovi prsten po babičce se špičkovým diamantem za ubohých 44 tisíc (na dovču s mamčou...).(21.10.2019)

Jes! Dostat na jedno místo tolik dusevne prostoduchých lidi umi jen Prima. Genialni Guilty Pleasure postavený na cringe momentech. Jediné mínus, které bych vytknul, že to kvalitou porad nekonkuruje Farmarovi a Hledá se táta a máma. 85% 5/5*(18.6.2019)

• ESNYR

Kdybych vyhrabal ty krámy co má tatík na půdě, byl by ze mě milionář, soudě podle toho jaké částky jsou kolikrát ochotní vydat za něco co i v běžném obchodě stojí pár korun a za 3 roky se na to nanesla vrstvíčka prachu. Co mě ale dostalo v jednom díle, byly hodinky - i podle mého totálně slepého oka - které vypadaly moc hezky a očividně už na první pohled byly docela staré a bába na to řekla že nestojí ani za lístek do tramvaje, ale v kterémsi díle před tím odhadla jakousi čmáranici (obraz) která vypadala jak kdyby ji kreslil opilec, na nějakých pár tisíc. Sleduju to jen proto, že mám poslední dobou problémy usnout a jinde ta "kuliusa" k práci představuje 1000x větší peklo než tohle (a upřímě, rádio se fakt nedá poslouchat když vám na kterékoliv stanici 80x za den pouští pořád dokola ty samé písničky) Rosáka je mi líto, ale zase na druhou stranu si přiznejme že za ty peníze co má za natáčení by se každý druhý nechal v klidu ztrapňovat i půl života. 1 hvězda za komické příběhy "osobních věcí a velmi emotivních vztahů k daným předmětům" které si prodávající musí snad vymýšlet přímo na place.(18.6.2019)

Odhady odborníků jsou moc zajimavé, protože lidé často nevědí, co mají doma. Je skvělé vidět pořad o umění a starožitnostech a slyšet co o nich říkají experti!(8.10.2018)

• Ondr4H

Prima zase jede po všech těch umělých reality show a debilních serialů je tu další umělá realitka.Z toho umělost a nastrojenost jenom číší.U poloviny těch cetek mam pocit že je kupují nové, vsadím se že kdybych pátral na internetu tak je i snad najdu.Poté dávají Ano šéfe a to opravdu působí úplně jinak, je škoda že končí jediná reality show co není točená s komparzem za pět korun a da se na ni dívat bez újmy.(26.10.2018)

• dmatejek777

Neskutečně trapní odborníci(20.5.2019)