poster

Hodinářův učeň

 • Slovensko

  Hodinárov učeň

  (festivalový název)

Pohádka

Česko / Slovensko, 2019, 102 min

Externí recenze k filmu (3)

 • ČervenýKoberec.cz (Lenka Vosyková) ****

  "Příjemná pohádka, ve které mezi sebou bojují síly dobra a zla, zaručeně zaujme celou rodinu a každý si v ní najde to své. Upoutá velkou výpravností, tedy hlavně autentickými dobovými detaily, a velkým množstvím půvabných lokalit. Přesto, že příznivci pohádkových příběhů jistě nebudou zklamáni,…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "I tak je ale Hodinářův učeň na poměry českých pohádek z nedávné doby nadprůměrnou podívanou, dost možná nejlepší od Sedmera krkavců Alice Nellis. Nesklouzává totiž zbytečně k primitivnímu pitvoření, není přeplácaný, má strukturu, která víceméně dává hlavu i patu, a jistou dějovou obvyklost,…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ****

  "Chvílemi zaklopýtá děj nebo jeho rytmus, jindy zaskřípe postprodukce speciálních efektů. I tak ale platí, že je Hodinářův učeň rozhodně tím nejlepším, co česká kinematografie na poli filmových pohádek vytvořila nejméně od dob Sedmera krkavců. A pokud se zaslouženě stane klasikou svátečních…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace