Do temnoty - Série 1 (2018) (série)

Z masa a krve (S01E02)

(epizoda)
  • USA Flesh & Blood

V den díkůvzdání se mladá Kimberly pokouší zapomenout na nevyřešenou vraždu své matky a vyléčit svojí agorafobii. Ale v péči svého otce začne mít podezření, že ji možná ohrožují nejvíce její nejbližší... (AXN)

Kyofu

Totalni hovno, nalakalo me vysoke hodnoceni, ale pokud tohle ma 70% ostatni dily musi byt absolutni sracky.  Nudny pribeh s nastrelenou stopazi, utahane, po 30min nemusite pokracovat, nelogicnost postav, srala me i ta dcera, ktera musi pokazde fotrovi rict co presne udela nebo udelala, aby nahodou nebyl prekvapenej. ()

ricci.s

Mladá holčina, ktorá žije so svojim otcom, trpí po smrti matky agorafóbiou, takže je celý čas zatvorená v dome. Začne mať však dôvod domnievať sa, že jej otec nie je až taký milý a starostlivý, ako na prvý pohľad vyzerá. Na rozdiel od prvej časti nám tvorcovia prinášajú menej krvi, vrážd a humoru (našťastie aj menej otravných postáv), a omnoho viac sa koncentrujú na psychologický teror. Žiadna veľká originalita síce neprichádza, ale je to napínavé, a dvaja hlavní protagonisti zahrali presvedčivo, takže zatiaľ sa mi tento seriál celkom pozdáva. ()

Vabr

Nalákalo mě červené hodnocení. Díl připomíná film, což je dobře. Dobrý průběh, ale dceřiny narážky jsou občas až moc zjevné :D. Nejvíc mě na dílu mrzí pouze jedna vražda. Byla boží s hodně krví (nejsem typ, co zbožňuje gore, ale tady se to vážně povedlo). Bohužel jsem čekal asi 3 vraždy. Kdyby tu byly ty 3 vraždy, dal bych 4 hvězdy. Po dokoukání jsem si připadal, jako bych zhlédl průměrný film. ()

filmmovier

Je to neoriginální a od začátku je vám jasné, co se zhruba bude dít a jak to skončí. Jenomže tenhle díl Into the Dark je naprosto dokonale natočený. Perfektní herecké výkony, úžasná atmosféra, fantastická ústřední dvojice, se stoupajícím nebezpečím stoupá i napětí, ke konci jeden naprosto dokonalý šokující moment, finále špičkové, stopáž využitá na maximum a ani vteřina nudy. Takhle napjatý jsem hodně dlouho nebyl a fakt to dost brnká na nervy. Takže jasných 100% a mnohem lepší, než první díl. ()

Trevor

Dospievajúca Kimberley Toomsová sa od nevyjasnenej vraždy svojej matky uzavrela pred svetom a do kontaktu prichádza iba so svojim otcom a svojou terapeutkou doktorkou Sandersovou. Postupne však zisťuje, že dom jej zďaleka neposkytuje také bezpečie ako si myslela. Tvorcovia nám postupne plánujú prinášať príbehy, ktoré sa budú viazať k jednotlivým sviatkom v štátoch, treba však povedať, že s nimi súvisia iba okrajovo. Atmosféru vďakyvzdania pripomenie iba pečený moriak a koláč. Inak nám epizóda ponúkne veľmi dobre spracovaný psychologický film v kombinácii s dobrými hereckými výkonmi a v porovnaní s prvým dielom série aj naplno využitým časom. Výborne je spracovaný najmä boj Kimberley zo strachom s otvorených priestranstiev. ()