Do temnoty (TV seriál)

Into the Dark

Horor / Thriller

USA, 2018–2021, 36 h (Minutáž: 90 min)

Tom Bateman, Dermot Mulroney, Rebecca Rittenhouse, Tembi Locke, Aurora Perrineau, David Hull, Ray Santiago, Max Adler, Chasty Ballesteros, Dale Dickey, Raymond Forchion, Sasha Grey, Harvey Guillen, Patrick Hume, Katie Wilson, Nyasha Hatendi, Isabella Acres, Melissa Bergland, Meredith Salenger, Jon Daly, Diane Sellers, Suki Waterhouse, Carly Chaikin, Kirby Howell-Baptiste, Natalie Martinez, Matt Lauria, Sutton Foster, Diana Silvers, Keir O'Donnell, Hayes MacArthur, Jessica McNamee, Charles Halford, John Marshall Jones, Stephanie Beatriz, Julianna Guill, Mary McCormack, Jimmi Simpson, Shaunette Renée Wilson, Amanda Walsh, Michael Weston, Kylie Rogers, Cyrina Fiallo, Israel Broussard, Dora Madison, Samantha Mathis, Frank Whaley, Alex Jayne Go, Martha Higareda, Richard Cabral, Shawn Ashmore, Barbara Crampton, Creed Bratton, Laura Cerón, Gigi Saul Guerrero, Sal Lopez, Clayne Crawford, Josephine Langford, Lia McHugh, Robyn Lively, Dwight Hicks, Willa Miel Pogue, Jahkara Smith, Annie Q., Corey Fogelmanis, Jessi Case, Julian Works, Hugo Armstrong, McKaley Miller, Scott Porter, Ciara Bravo, Cass Buggé, Bianca Lopez, Annalisa Cochrane, Graham Taylor, Adelaide Kane, Georgie Flores, Jacques Colimon, Dylan Arnold, Liam Graham, Courtney Henggeler, Reign Edwards, Kerr Smith, Monroe Cline, Jonny Berryman, Latarsha Rose, Dustin Milligan, Angela Sarafyan, Julian Sands, Natalie Hall, Kyle Howard, Sophia Del Pizzo, Augustus Prew, Scott Evans, Ayden Mayeri, Lukas Gage, Adam Faison, Will Westwater, Chester Lockhart, Marie Oldenbourg, Britt Baron, Anna Lore, Benedict Samuel, Anna Akana, Shaun Brown, Tiffany Smith, Ally Maki, Keeley Bumford, Mark Hadley, Sachin Bhatt, Taj Speights, Beth Curry, Elyse Levesque, Tessa Goss, Molly Hagan, Bob Bancroft, Patrick Gorman, Christopher Kriesa, Antonio Raul Corbo, Perry Smith, Malcolm Barrett, Lyndie Greenwood, Felicia Day, Jonah Ray, Gavin Stenhouse, Amir Talai, Wil Wheaton, Rachel Bloom, Alexander Ward, Vito D'Ambrosio, Tina Majorino, Micah Parker, Natalie Paul, Shi Ne Nielson, Olivia Liang, David Mattey, Maria Conchita Alonso, V.J. Foster, McKinley Freeman, Judy Greer, Steve Guttenberg, Elise Neal, Ellen Wong, Joshua Burge, Ezra Buzzington, Barry Watson, Kaye L. Morris, Camden Toy, Casey Deidrick, Evan Williams, Dana Drori, Aaron Groben, Dan Aid, Megalyn Echikunwoke, Gareth Williams, David Carzell

Komentáře uživatele filmmovier k tomuto TV seriálu

Z prvního dílu Into the Blood se vyklubala překvapivě výborná věc. Hlavní hrdina je sympaťák, hlavní hrdinka sexy a celým dílem prostupuje naprosto výborný černý humor a ani nějaká to trocha napětí naštěstí nechybí. A závěr je naprosto špičkovej. Scénář je naprosto skvělej, herci válej a já si to užíval od začátku do konce. Parádní záležitost a nejspíš nový antologický klenot. 85%.(3.1.2019)

Je to neoriginální a od začátku je vám jasné, co se zhruba bude dít a jak to skončí. Jenomže tenhle díl Into the Dark je naprosto dokonale natočený. Perfektní herecké výkony, úžasná atmosféra, fantastická ústřední dvojice, se stoupajícím nebezpečím stoupá i napětí, ke konci jeden naprosto dokonalý šokující moment, finále špičkové, stopáž využitá na maximum a ani vteřina nudy. Takhle napjatý jsem hodně dlouho nebyl a fakt to dost brnká na nervy. Takže jasných 100% a mnohem lepší, než první díl.(2.1.2019)

• Pooka! (S01E03) (epizoda) (2018)

Po skvělých prvních dvou dílech šílený pokles dolů- Pooka! nemá kromě Pooky samotného vůbec nic, čím by zaujal. Není to ani vtipné, ani strašidelné, nemá to prostě vůbec nic, co se mi na předešlých dílech tolik líbilo. Je to nudné, nezáživné, místy šíleně trapné, vleče se to a je tam hromada debilně hrajících černochů. Snad jen ta závěrečná pointa byla docela fajn, ale ty poslední minuty to nahoru fakt nevytáhnou.(23.1.2019)

• Nový rok, nové já (S01E04) (epizoda) (2018)

O něco lepší, než minulý díl, ale ve výsledku je to úplně stejně špatné. První polovina je vyložené utrpení - hromada těch nejtrapnějších dialogů, které jen člověk může vymyslet, čtyři holky, které se chovají jako krávy, je to utahané, vůbec nic se tam neděje a je to prostě strašně debilní. Peklo sledovat. Druhá polovina alespoň chytla trochu tempo a dalo se na ní už trochu koukat, ale ve výsledku to bylo trapné úplně stejně. Nevím, který z těch dvou dílů je horší, ale jestli se tenhle seriál s dalšími díly nezlepší, asi ho hodně rychle zabalím. 40%.(23.1.2019)

Perfektní obsazení, perfektní dějiště, perfektní atmosféra i tempo nastavené už na začátku a minutu po minutě postupně houstnoucí... Tohle se fakt mimořádně povedlo a společně s druhým dílem je tohle zatím nejlepší příspěvek do antologie, který prostě šlape jako hodinky. Výtečný thriller, který má všechno, co bych od tohoto tématu čekal, takže super. Kéž by takových dílů bylo v tomhle seriálu víc.(20.3.2019)

• Dům na stromě (S01E06) (epizoda) (2019)

Nejspíš naprosto nejdebilnější díl (zatím). Viděl jsem ho minulý týden a nepamatuju si z toho vůbec nic. Nezáživná nuda s pitomým příběhem, který je navíc velmi podobný tomu, který byl v neméně debilní epizodě oslavující Nový rok. Navíc bych přísahal, že se tam vůbec nic nestalo. Další přešlap téhle antologie už nejspíš neunesu.(20.3.2019)