Do temnoty

• USA Into the Dark
USA, (2018–2021), 36 h (Minutáž: 90 min)

Tom Bateman, Dermot Mulroney, Rebecca Rittenhouse, Tembi Locke, Aurora Perrineau, David Hull, Ray Santiago, Max Adler, Chasty Ballesteros, Dale Dickey (více)

Série(2) / Epizody(24)

Recenze uživatele LIVINGDEAD k tomuto seriálu (17)

Do temnoty (2018)

Jeden příběh horší než druhý! ()

Pooka! (2018) (S01E03) odpad!

Tak třetí díl - totální sračka. Film jsem sice viděl až do konce, ale doslova jsem ho protrpěl. Už po 5 minutách mi bylo jasné, že to bude shit, neboť ve filmu mají hlavní role černoši. 💩💩💩💩💩 ()

Nový rok, nové já (2018) (S01E04) odpad!

Asi 10 x jsem u filmu zaspal! děsná sračka! 💩💩💩💩💩 ()

Dole (2019) (S01E05)

Skvělé herecké obsazení... Depresivní výtah. Já se bavil. ()

Dům na stromě (2019) (S01E06) odpad!

Jak potrestat nafoukance? Zahrajeme si na čarodějky! MEGASRAČKA!!!!!💩💩💩💩💩 ()

Krutá zábava (2019) (S01E07) odpad!

Strašná sračka! Herecké výkony Hayese MacArthura byly skvělé, ale co na tom, když scénář byl na hovno! 💩💩💩💩💩 ()

Mateřská láska (2019) (S01E08)

Ani horror, ani thriller, ani drama, prostě jen hovadina o psychicky nevyrovnaném pošukovi! ()

Bytosti (2019) (S01E09)

To už bylo lepší, než ty předchozí sračkoidní díly. 50% ()

Kulturní šok (2019) (S01E10)

Tohle bych pouštěl uprchlíkům :-), aby věděli, co je tady čeká :-) a ještě bych doplnil videem, jak jim berou orgány. ()

Školní duch (2019) (S01E11)

Konečně příběh, na který se dalo koukat!!! ()

Tajemná Annie (2019) (S02E01)

50% Dalo se na to koukat. Bylo i pár lekaček. Dívenka s praskajícím krkem byla hnusná.😆 ()

Špinavej kus práce (2019) (S02E03) odpad!

Trapné, nudné, ujeté.... neznám nikoho, kdo by se kvůli práci takhle ponižoval. ()

Půlnoční polibek (2020) (S02E04)

Netuším, proč do horrorové série, dali gay film? ()

Valentýn (2020) (S02E05) odpad!

Co to jako mělo být? To nikdo nekontroluje, jaké sračky dávají do horrorové série? ()

Zrození (2020) (S02E08)

50% Konečně příběh v této sračkovité sérii, na který se dalo koukat :-) Těhotná mladá žena byla unesena neznámou ženou, která se chce za každou cenu zmocnit jejího dítěte, ač zatím nenarozeného. ()

Záhadný pacient (2020) (S02E10) odpad!

Tak po tomhle díle jsem měl naprosto vygumováno, rozbolela mně hlava a ještě se mi udělalo špatně od žaludku! Strašná píčovina. ()

Chapadla (2021) (S02E11)

Jako každý díl, katastrofa. Myslel jsem si, že když tento díl vyšel v roce 2021, tak bude lepší.Bohužel. Blbka s chobotem mne fakt nevystraší. 😡😡😡😡 ()