Do temnoty (TV seriál)

Into the Dark

Horor / Thriller

USA, 2018–2020, 36 h (Minutáž: 90 min)

Tom Bateman, Dermot Mulroney, Rebecca Rittenhouse, Tembi Locke, Aurora Perrineau, David Hull, Ray Santiago, Max Adler, Chasty Ballesteros, Dale Dickey, Raymond Forchion, Sasha Grey, Harvey Guillen, Patrick Hume, Katie Wilson, Nyasha Hatendi, Isabella Acres, Melissa Bergland, Meredith Salenger, Jon Daly, Diane Sellers, Suki Waterhouse, Carly Chaikin, Kirby Howell-Baptiste, Natalie Martinez, Matt Lauria, Sutton Foster, Diana Silvers, Keir O'Donnell, Hayes MacArthur, Jessica McNamee, Charles Halford, John Marshall Jones, Stephanie Beatriz, Julianna Guill, Mary McCormack, Jimmi Simpson, Shaunette Renée Wilson, Amanda Walsh, Michael Weston, Kylie Rogers, Cyrina Fiallo, Israel Broussard, Dora Madison, Samantha Mathis, Frank Whaley, Alex Jayne Go, Martha Higareda, Richard Cabral, Shawn Ashmore, Barbara Crampton, Creed Bratton, Laura Cerón, Gigi Saul Guerrero, Sal Lopez, Clayne Crawford, Josephine Langford, Lia McHugh, Robyn Lively, Dwight Hicks, Willa Miel Pogue, Jahkara Smith, Annie Q., Corey Fogelmanis, Jessi Case, Julian Works, Hugo Armstrong, McKaley Miller, Scott Porter, Ciara Bravo, Cass Buggé, Bianca Lopez, Annalisa Cochrane, Graham Taylor, Adelaide Kane, Georgie Flores, Jacques Colimon, Dylan Arnold, Liam Graham, Courtney Henggeler, Reign Edwards, Kerr Smith, Monroe Cline, Jonny Berryman, Latarsha Rose, Dustin Milligan, Angela Sarafyan, Julian Sands, Natalie Hall, Kyle Howard, Sophia Del Pizzo, Augustus Prew, Scott Evans, Ayden Mayeri, Lukas Gage, Adam Faison, Will Westwater, Chester Lockhart, Marie Oldenbourg, Britt Baron, Anna Lore, Benedict Samuel, Anna Akana, Shaun Brown, Tiffany Smith, Ally Maki, Keeley Bumford, Mark Hadley, Sachin Bhatt, Taj Speights, Beth Curry, Elyse Levesque, Tessa Goss, Molly Hagan, Bob Bancroft, Patrick Gorman, Christopher Kriesa, Antonio Raul Corbo, Perry Smith, Malcolm Barrett, Lyndie Greenwood, Felicia Day, Jonah Ray, Gavin Stenhouse, Amir Talai, Wil Wheaton, Rachel Bloom, Alexander Ward, Vito D'Ambrosio, Tina Majorino, Micah Parker, Natalie Paul, Shi Ne Nielson, Olivia Liang, David Mattey, Maria Conchita Alonso, V.J. Foster, McKinley Freeman, Judy Greer, Steve Guttenberg, Elise Neal, Ellen Wong, Joshua Burge, Ezra Buzzington, Barry Watson, Kaye L. Morris, Camden Toy

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• LIVINGDEAD

Jeden příběh horší než druhý!(9.8.2020)

Musím se přiznat, ta první epizoda se mi vážně moc líbila. Já vím, že není nejlépe hodnocená, ale prostě asi miluju takový druh psyhchopatů. Není to špatný námět, každý díl je vlastně úplně jiný, takže nemusíte koukat na všechny a v určitém pořadí. Jen kvalita jednotlivých dílů je kolísavá.(14.6.2020)

Hodně, hodně nezvyklé. Koukám na třetí epizodu (POOKA) a zatím byla každá úplně, úplně jiná. Mají společné jen to, že začátek každé je takový nijaký a postupně přidávají na síle. A také vždy výborné obsazení herci, kteří nepatří k nejznámějším.(9.4.2020)

Veľmi zaujímavý nápad, vytvoriť seriál, ktorého epizódy budú vychádzať každý mesiac a budú tématicky spojené s tým-ktorým mesiacom, za to som asi pridal jednu hviezdičku, lebo originálneho je v súčasnosti málo. Inak ide totiž o úplne priemerný analogický seriál, ktorého kvalita klesá a stúpa ako nerozhodný zlodej vo výťahu 5/10(2.10.2019)