Lehké jako pírko (TV seriál)

Light as a Feather

Thriller

USA, 2018–2019, 9 h 58 min (Minutáž: 23 min)

Mně se tento krátky seriál líbil. Díky 20-ti minutovým epizodám, seriál nechodí kolem horké kaše a nesnáší se veřit žádnou bludnou omáčku kolem, ale jde přímo k věci. Ve spoustu směrech připomíná PLL, ale tady je trochu více mysteriózna a nadpřirozena. Hodně se mi líbí, jakým stylem je zde vytvořená záporná postava, protože vlastně nakonci je vše rozuzlené tak, že s ní i místy sympatizujete. Nejoblíbenější postavy: McKenna, Alex, Violet; Hodnocení: 65%(27.10.2018)

Najdete li tři hodiny času je možné dát všech deset dílů, aniž by jste se báli ztráty souvislostí dané třeba týdenním čekáním. Jasně, že je to celé šité horkou jehlou, plné antilogiky a ne zcela smysluplného chování hlavních postav. Ovšem, zároveň je to obdařené i slušnou dávkou napětí, mysteriózna a hlavně chytlavosti. Prostě mne draplo a já to musel dokoukat.(5.11.2018)