Epizody(8)

Komedie Kempování, inspirovaná stejnojmenným britským seriálem, sleduje manželský pár Kathryn (Jennifer Garnerová) a Walta (David Tennant), kteří při příležitosti Waltových pětačtyřicátých narozenin plánují strávit příjemný víkend v přírodě. Když se ale během kempování sejdou Kathrynina pokorná sestra, svatouškovská bývalá nejlepší kamarádka a volnomyšlenkářská vtěrka na jednom místě, rázem je z toho víkend ve znamení manželských zkoušek a zločinu mezi ženami, na který nikdo jen tak nezapomene. (HBO Europe)

Recenze uživatele Havenohome k tomuto seriálu (2)

Kempování (2018)

Podľa hodnotení som čakal klesajúcu úroveň. Opak je pravdou. Opäť máme pod rukami moderne a nekonvečne uchopený seriál. Tie postavy. To vymyslí len Lena Dunham. Výborne napísané, vyborný casting. Míňa sa to s cieľovkou, je to seriál, ktorý tématicky docenia skôr ľudia po tridsiatke či štyridsiatke. ()

Pilot (2018) (E01)

Je to už nejaký ten rok, čo prišla na sveta Lena Dunham a jej pohľad na svet, a čo sa z nej stala bezprecedentná vizionárka, takže od jej dlhoočakávaného nového počinu som veľa nečakal. Najmä preto, že tvorci jej typu nie často vedia prekonať svoje debuty a často je to to najlepšie, čo vo svojej kariere spravia. Camping som viacmenej nemal ani chuť pozerať, ale po pilote sa moje emócie výrazne zmenili. Zatiaľ je to výborné. Proste len málo tvorcov dokáže napísať zaujímavé postavy a to čo predvádza Dunham a jej kolegovia je opäť briliatná práca. Hlavná hrdinka je tak silný a dobre vydesignovaný charakter, že som sa udrbával na každej jednej situácií. Už to nie je svet twenty-something dievčat, ale svet middle-age postáv a ich problémov nahliadaný cez obnažujúcu ironicko-sarkastickú prizmu. Som veľmi zvedavý kam sa to bude celé vyvýjať. ()