Hanna a Marissa proniknou na velitelství Průkopníků a objeví děsivou pravdu o seznamu obětí a jeho sestavení. Marissa konfrontuje Evanse (neboli Předsedu) a pomůže tak Hanně v útěku s důkazy, které mohou celý program zničit. (Prime Video)

kenkaku

Tak udělat z nové scény Národního divadla bývalou ambasádu USA (a centrum všeho zla) bylo vážně vtipné. Méně vtipné už byl děj. To bylo spíš smutné. Proč je důležité nechat pipka naživu? Jo jasně… aby mohla zdrhnout a udělat poprask. A proč vždycky trvá něco udělat (stisknout “delete”k stisknout spoušť)??? Jo jasně… aby do toho mohl někdo zasáhnout a zastavit to, atd. Účelové a debilní. ()

warrenur

Hodne divacky frustrujucich klise na poslednu chvilku spolu s hrou na city. Tak ono, keby padli dva targety, co to mali v tomto dieli "na kahanku", zrejme by nebolo nutne tocit 4tu seriu (netusim, ci sa o nej uvazuje). ;) Rozhodnutie tvorcov, ktore divakov obcas vytaca, ale napriek tomu zapnu dalsi diel. Zabavna epizodka, ked uz sa uberate do postele a mozog uz nie je tak fresh, aby si vsimal niektore nuansy hehe. Chyba mi hlbka prvej serie. ()