Forest (E01) (epizoda)

Scénografie:

Kelly McGehee

Kostýmy:

Emily Batson

Zatím pecka, taky bych brala takového tatínka 😄(24.2.2019)

První díl solidní rozjezd. V moha ohledech stejný jako film, ale přeci jinak natočený, a to je myslím dobře. Kinnaman a Enos spolu excelovali v The Killing jako parťáci policisté, tak jsem zvědav jak jim to půjde zde, kde stojí proti sobě. Hanna z filmového zpracování mi byla sympatičtější, ale uvidíme, její čas ukázat co umí, teprve přijde. Po technické stránce je to vyšší průměr, ale rezervy tam jsou, tak uvidíme. Já budu určitě sledovat dál.(6.2.2019)

No uvidíme. Originál mám hodně rád, ale roztáhnout béčkově-artový videoklipový akčňák na “seriózní” seriál mi pořád nepřijde jako nejlepší nápad. Nehledě na to, že neustále čekám, kdy to rozbalí Chemici.(29.3.2019)

Toz vyzera to, ze potrva, kym sa bude moct predviest a nieco (cokolvek, zatial tazko povedat co) riesit. Ale som celkom zvedava, ako si poradi s civilizaciou a vobec, takze povedzme ze chytilo.(4.2.2019)