Hanna skrývá Claru v neprostupných lesích severního Rumunska. Ostatní kadetky jsou mezitím převezeny do vzdělávacího střediska Meadows, kde jsou jim přiděleny nové identity. Marissa hledá Claru, a tak se na internetu vydává za její matku. Vyláká ji do hotelu v Bukurešti, kde ji přepadnou a zajmou příslušníci Utraxu. Dorazí s ní i Hanna, která se tak znovu shledá s Marissou. (Prime Video)

warrenur

Plynulo sa nadviazalo na udalosti z predoslej serie. Dievcata na uteku maju docasnu idylu v rumunskych lesoch. "Agentura" zatial uspesne presuva tridsat mladych dievcat - "trainees" do noveho sidla a uspesne pokracuje v "obrusovani" charakterov. Mireille z vyborneho the Killing v roli Marissy mi sice stale pripada rovnako, ale tato rola jej celkom sadne. I spolu s tym sarkastickym uskrnom, co ma stale v tvari. Celkom obstojny otvarak. "Shledanicko" v zavere bola celkom haluz. Akurat sa mi nechce verit tenty rychly prichod Hanny do Bukuresti po prestrelke v lese. Tomu sa hovori teleport. I ked, moznoze rumusnka mamka z dcerkou domov prisli az po parhodinovych nakupoch. ;) Zrejme to bude stale naivne a skratkovite, ale kym to bude mat pribeh a zabavnost sledovat urcite budem. Ti, co zhltli predoslu seriu, urcite siahnu i po tejto. 60% ()