verbal odpad!

„… je jen jediná cesta, jak se dá dneska kritice vyhnout. Nerozmazávat po sobě hovna v trapně patetických pomyjích pro dementy … ♫ Rád ti píču na tvojí zeď, že další hněď plodí další hněď, a to že ti dá ňáky retard hlas, neznamená, že nejsi ocas …“ Tohle videjko je úplně stejně úsměvné, jako když například nějaký nedospěle trapný krmič bulvárních žump, Novotného rozkuřovač, bavič retardovaných smíšků, neumětelský plagiátorek, samolibý krutohustý boreček, jemuž ego, poháněné adorací mas potratů stavebních přidavačů a pásových dělníků sežralo zbytky intelektu a soudnosti, a charakterově pokřivený mukl, co své tolik blahoslaveně spokojené assbukové suitě mongololidí nejdříve prodával mobílky a nyní i knihy (asi se mu ty felace cigošů za katrem děsně zalíbily), jaké svět neviděl, našel při kouření romských spoluvězňů Ježíše a stylizoval se nám po propuštění do role ochránce slabých a utlačovaných, vdov a sirotků, aniž by měl sebemenší ponětí, o čem to vlastně tak angažovaně blije, ale hlavně že blije. A tak i neméně ohyzdný vidlácký synek Bartošek, na němž jsou také stále patrné mindráky ze školní šikany a ponižování děvčaty, stylizoval do hustopřísného blúsbradrsového megafrajera, a po jednom jediném kulantním nápadu s Prostřenem se mu ze vši té slávy konečně prokrvil šulínek a následně zatočila hlava, načež ihned začal kout hovna, dokud jsou smradlavá, až sám skončil v závalu hyenizmů a trapných bulvárních sraček pro lopaty, z nichž si dříve sám dělával legraci. Když se vysmějete tomu prvnímu, podá na vás na obvodním oddělení uniformovaných orgánů v Praze 10 plačtivé trestní oznámení pro nactiutrhání, bodejť by ne, když mu pár mongoloidů polajkovalo Assbuky a je teď jakože děsná virtuální celeryta, které bylo ovšem naprosto nespravedlivě okamžitě procedurálně zastaveno jednak proto, že se v té době službu konající podpraporčík na místě umlátil smíchy, a druhak protože bylo konstatováno, že žalujícímu nebylo nade vši pochybnost co utrhat. Vysmějete-li se tomu druhému, jste hnusný nenávistník a nepřející debil, protože jeho přece musí mít každý rád, když mu pár solvin lajklo videjko, a tak vytáhne z prdele jakože děsně kůl pateticky dementní pissničku o tom, jak je fujky špatné a nespravedlivé říkat nevkusným kokotům, že jsou nevkusní kokoti, jeho alma mater Extra…, tedy pardon, Seznam.cz, zaplatí pár profláklých prostitutů, co by při dostatečném zašustění srdečně zavyli i na celostátním srazu vesnických pedofilů a které si tolik rádi notují kopáči v kanalizačních rýhách, jen ten zmrd Leoš nepřijel zapřednášet, asi zpychnul neboco, no a consummatum est. Na světě je další středoproudý megatrapný povrchní slaboduchý škvár, textařská i hudební degenialitka, zvuková stopa z Ulice a pícnina pro hovada k sranci i povzdechu. Ovšem pokud jde výtěžek z prodeje hoven na charitu, je to samozřejmě zcela kulturně ospravedlnitelné a ani trochu degenerativní. Dávám odpad samosebou z čistý recese, je to jinak na jasnejch pět, voliči ANO si u toho budou dozajista podupávat do rytmu a Kamil záhy dostane šolich snů, Endyho očistný videoklip, který si dá Agrofert do daňově uznatelných nákladů jako výdaj pro zachování kontinuity podnikání. Viděl bych to předběžně na Rytmusem odrecitované „Ach synku, synku, dement-li jsi“, v pozadí Goťák „Mám rozpravkový dom, 50 mega v ňom“. () (méně) (více)

RedAK odpad!

Jak se ze sympatickýho podělávače stát ulhaným pičusem v deseti jednoduchých krocích: 1. Nastav Prostřenem laťku tak vysoko, že se tím definitivně odsoudíš k životu na hovno. 2. Ve snaze se neustále překonávat vymýšlej megalomanský vize svých dalších videí, o kterých by se teď mělo mluvit nejenom v médiích a na sociálních sítích, ale ideálně všude po světě, u Pepka doma, u Džona doma, v chatrčích, deštných pralesech, indiánských rezervacích, v pracovních lágrech po celý KLDR, prostě to teď musí být větší než posledně. I kdyby to mělo trvat rok. 3. Máš to! Sice to není vůbec tvůj nápad, ale po půl roce uslyšíš v rádiu Mareše, jak se vsází o svý ferrari, což v tobě přirozeně probudí povahu svině a ojebávače. Hned se ti v hlavě vyjeví všechny ty spásný myšlenky a bohulibý přesahy, co by se na to daly našroubovat, narazil jsi na zlatej pseudocharitní důl nevytěženýho patosu. 4. Nafinguj dopravní nehodu a svoji ojebávku přetřpytkuj bezvýznamnou německou statistikou z roku 2015, abyste se ty ani Mareš nemuseli cítit trapně. Ve skutečnosti totiž víš, že zastavování nebo nezastavování u nehod nemá nic společnýho s morálkou, ale že jde o takzvanej efekt přihlížejícího (bystander effect), kdy čím víc lidí je přítomno něčemu špatnýmu, tím míň lidí reálně zasáhne. Jelikož byl Mareš jedinej projíždějící a tys mu ještě pro jistotu zabarikádoval cestu, hodil mu před trabant upištěnou hysterku a nedal mu nejmenší šanci ujet do prdele, pojistil sis, že budeš za čuráka jenom ty sám. 5. Ajajaj. Už jsi to všechno viděl v heroických barvách, s oslavnýma famfárama a vyznamenáním od Zemana, ale ten kretén Mareš cuká. Z jakýchsi nepochopitelných důvodů nemá zájem se podílet na tvý „wow, ten Kazma je ale dobrák a Bůh a filantrop“ akci, a nechce ti věnovat auto za osm mega. Jak to, kurva? 6. Seš v hajzlu. Mareš na tebe úplně mrdá a zveřejňuje instastories, kde tě potopí až do nejhlubších míst svý prdele. Nezbývá ti, než video z tvýho natolik sofistikovanýho pranku hodit ven a definitivně pohřbít celej svůj původní záměr. Seš čurák, víš to, lidi to vědí taky, píšou ti to. Za Prostřeno tě velebili a teď jsi skočil z nebeskýho piedestalu rovnou do žumpy. 7. Jelikož jsi všemi mastmi mazaný čtverák a makáš pro Seznam, kterej očividně zaměstnává bývalý scénáristy Ulic a Ordinací, bude vám trvat jenom půl dalšího roku, než z tebe zase udělají toho správňáka. Původní příběh překombinujou tak, že by se z toho protočily oči i Jessice Fletcherový a najednou „nic není tak, jak se zdá a všechno je jinak“. 8. Narychlo vykonstruuješ kampaň 1/10, na Gay Pride si v masce šaška stoupneš před dav homoušů, aby to vypadalo, že tam ty masy bukvic jsou kvůli tobě, na den si pronajmeš pár reklamních ploch a všechno to nakompiluješ do dojemnýho sestřihu, protože tys přece od samýho začátku věděl, že i když seš boží Kazmič a byť všechny svoje videa fejkuješ od začátku, lidi to zatím tak nějak bavilo, tak teď jsi moc dobře věděl, že tě tentokrát sežerou, to je snad jasný, však jsi to měl v plánu celou dobu, borče. Dokážeš dokonale předvídat hranice toho, co lidi ještě zkousnou a co už ne. 9. Abys dokázal, že za tebou stojí i celá česká hudební scéna, složíš o tom poučnou písničku k táboráku. Idioti si myslí, že propagují tvou osvětovou kampaň o nehodách a přitom zpívají o tom, jak tě, chudinko ukřivděná, všichni ti ubožáci na netu hejtují. Divný to nikomu nepřijde, Lucka Bílá tě za to ještě pochválí a hodí si s tebou selfíčko. 10. Seš vítěz! Právě ses downgradoval na ulhanýho pičuse, kterej chyby nedělá, nepřehání svoje záměry a nikdy se neomlouvá, že něco posral. Slaboduchý děti i lidi bez kritickýho myšlení se omlouvají tobě a nějakej ještě větší čurák než ty hodí tvůj all shit stars song na ČSFD. () (méně) (více)

marhoul odpad!

Sračka v době vzniku, neustále, navždy. Kdo není schopen vnímání v kontextu, dávat si dvě a dvě dohromady, s tím je to těžko. Sebranka, která se na tomto projektu sešla, mluví za vše. Někteří mě sice zarazili, ale OK, jejich volba. Se znalostí anamnézy celé akce, je takováto potřeba zviditelnit se, potřebou zviditelnit se za  každou cenu. Navlíct to jakože za "správnou věc", tohle zbaští jen omezení lidé neschopni kritického myšlení. Marešovi se akorát divím, že s některými z nich je schopen profesionálně komunikovat. V principu se totiž stále jedná o docela svinský podraz, který měl pobavit příznivce Kamila (kterému sice asi jedna věc s tourettem vyšla, ale jinak samé slabé besídečky, ale živte si ho, bejbátka, sypejte mu do kapes, robátka,  však vy jednou prohlédnete..), ale jelikož to bylo za čáru, muselo se rychle, honem něco vymyslet, že ano? Honem, honem, honem! Hmmm.  A mně je úplně jedno, jak "ušlechtilý" motiv si nakonec honem rychle vybrali. Pro člověka s mozkem v hlavě totiž vždy neplatí, že účel světí prostředky. Nejde o nic podstatného, ani nic, co by člověka zvedalo ze židle, ale tehdy u mě Mareš stoupl v očích a tak to zůstalo dosud. Předesílám, že žádnou zanícenou fanynkou jsem nebývala. Jsem člověk, který si ráno pustí rádio.  Zvítězila lidskost. Na jeho místě bych rozhodně být nechtěla. Člověka  zaskočilo, jak může být neškodný, příjemný, veselý počin pro pobavení posluchačů, hrubě a odporně vytrestán.  Kamil Nízký může do němoty točit svá videa, že o ferrari vážně nešlo, mně jako odpůrci celé akce, také o ferrari nejde, navíc Mareš si na něj vydělá v klidu,  jde o princip a aké cítím, že by někdo byl asi i rád, aby se na celou věc zapomnělo, a to bych já nerada. Hyenismus, snahu se za každou cenu zviditelnit tím, že komusi vylezu po zádech,, hurónsky se plácat do kolen, jak originální nápad, he, he.  Některé věci se nedělají, nejsou sranda, ostatně solidně široká obec to nevzala, a recese? Tu beru všemi deseti. Nápad jezdit trabantem se mi líbil. Bylo to velmi vtipné a originální. Kdežto Kamilův výmysl a tahleta laciná šmíra, kterou nedosáhl absolutně ničeho, jen si banda pozpívala a pubescenti si u YT , místo reálného zastavování a pomáhání u nehod, cvrkali do gatěk, že "jaká pěkná odrhovačka!", patří k nejsprostším počinům nesahajícím po kotníky ani produkci TV Barrandov.  Píšu to na svoji zeď, s chutí  a s odstupem let, autonehodu jsem měla, dokonce u ní zemřel člověk (nikoli mou vinou), ale kdo cosi podobného zažil, pochybuji, že by přistoupil na podobný hehehumor. Odpad! nejen klipu, ale všem, co se na tomto podíleli. A kteří to uznávají a bezmozkově adorují. Tohle bylo celé dobré jen pro jednu věc: rázem bylo jasné, kdo je kdo. ()

filmmovier

Naprosto geniální song s fantastickou myšlenkou. Kazma je borec a tahle věc je fakt naprosto ojedinělá a jedinečná. Z toho songu mám i po půl roce husí kůži. 100%. ()

Mafian odpad!

Patetický odpad, kde lituji účasti několika opravdu kvalitních umělců. Z odpadu by to možná vytáhly party některých z nich (Straka, Dušička a především Svatoš), kteří jsou opravdu dobří. Ale z principu to naopak sráží celkový obsah, falešné poselství (tak je písnička o nehodách nebo o "hejtech" na Bartoška?) a ten voiceover, který je součástí klipu. A to, že výdělky klipu půjdou na charitu, nijak neodpovídá celkové kvalitě a není důvodem ke zvýšení hodnocení. ()

arcticsky

No jo - píseň je technicky vzato taková patetická odrhovačka, ale tak nějak rozumím o čem to je a proč to vzniklo...odpad to rozhodně není... ()

Bozvav odpad!

To je tak očividný "davodoják", až to hezké není. Nejsem fanouškem Mareše, ale po tomto u mě stoupl v ceně. Kazma níže klesnout nemohl, přesto, že od jeho výstupu v Rusku, jsem ho už nesledovala. Kauza Mareš mi nicméně, díky médiím utéci nemohla, takže za mne, pokud by nešlo o vyústění jedné trapné záležitosti, dala bych jednu hvězdu, takto díky širšímu kontextu posílám do kopru, či někam jinam. ()

Sssiksseilor odpad!

Tak tenhle průjem jsem skoro nedal. Ano, také mě to zarazilo, vždyť to jsou jen čtyři minuty! Pak ovšem zazněla hláška 'když se sejdou kvalitní umělci', či něco v tom smyslu, a než jsem se přestal smát, tak už byl téhle krátké účelové sračky dávno konec. Každý, kdo se podobnému análnímu výronu zaprodá, je zcela zbytečný a často i v posledním tažení. Nějaký kec, že výtěžek míří na charitu, už snad nikoho inteligentního nemůže přesvědčit o jakési domnělé hodnotě této břečky. Text je na piču, zpěv je na piču i (nejednoho) čuráka a video je lepší ihned vypnout, páč tam žádný kokot ani kunda nestačí. Všem, co se tenhle hit líbí, doporučuji tvrdý hit do hlavy k probrání. Zjevně naprosto nerozumíte hudbě a když už jste tak zaostalí, je moudré držet hubu; a neberte si to osobně, jelikož i sebevětší dement se může zvednout, a udělat něco prospěšného - třeba skočit. ()

MissiPippi

Za darování výtěžku na dobrou věc palec rozhodně nahoru, jinak je to umělecký průměr. Co mě ale rozhodně nadchlo byla různorodost účastníků, Bára Basiková a Hejma mě vskutku překvapili. Bod i za cellistku Terezii Kovalovou (kdyby někdo nevěděl, jak se ta blondýnka u Brzobohatého jmenuje), které neskutečně fandím. ()

peta91k odpad!

Absurdita sama. Zachovám se k někomu jako hajzl, lidi mě za to začnou nenávidět a já natočím klip o tom, jak mě všichni nenávidí a jak je svět zlý. Ale zabalím to do libozvučného obalu a najmu umělce za miliony, aby to vypadalo, že za mnou všichni stojí. Že se do toho přidá Lucka Bílá, to mě ani nemrzí. O té je jasné, že vlastní názor nemá. Ale umělci alá Pokáč nebo Brzobohatý u mě dost klesli. Holt pro zviditelnění se a pro prachy udělají lidi cokoliv. Smutné. ()

Mateskimos odpad!

Takže teď už se na ČSFD. cz hodnotí i hudební videoklipy? Jako vážně? Nedávno tu byla posraná reklama na Hornbach a teď tohle. Paráda. Příště budeme hodnotit třeba večerní zprávy, záznam z poslanecké sněmovny ČR a možná i nedělní PANORAMA na ČT2. A když už jsme u toho, tak dám všem zde přítomným lekci, jak by to teda mělo vypadat. Takže : "A je tu zase nový den a někde je krásně a někde hůř. No, jak je vidno, tak Sluníčko už na to nemá, hraje spíš vedlejší roli a ani zbytek herců nestojí za víc, než za hovno pod lanovkou na Ještěd. Sluníčko je dokonce takovej lůzr, že za sloupem vysokého napětí zůstal stín. No prostě hnůj. Kamera hrozná, co chvíli sjede ze záběru a střih k blití. Ano, Námraza je sice solidní, nicméně to nezachrání. Za mě půl hvězdičky. " Tak asi nějak takhle. A teď mi všichni můžete tak leda vykouřit čůrák!!! Nazdar! ()

pleva

Nevěrohodné... Nevěřim ani jednomu z nich (Mareš-Bartošek) a to násilné naroubování na charitu a slabou kampaň za balík peněz, kterou jsem nepochopil taky neoceňuji. Jedna hvezda za nacvičení nehody a auto na presazováni stromů... ()