Pitryx

Tak za prvé to není horor, ale splatter. A za druhé je to z větší části blbina. I pokud vydržíte prvních půl hodiny. A i když to vydržíte... Hned první scéna, kdy se něco děje, tak je snímáno čidlo na kameře. Pečlivě a dlouho. To, aby divák věděl, že je kamera v provozu, a aby náhodou nešlo vidět co se děje před jejím objektivem. Toto já nesnáším u každého filmu, ale u gore a podobných přímo nenávidím. Mimochodem, on si to pan kameraman na konci filmu střihne znova. Akorát nezabírá kameru, ale obličej muže. Takže již po půl hodině měl film mínus dvacet za zdlouhavý úvod a mínus čtyřicet za tento "záběr", respektive scénu. Nuda je konečně zažehnána někdy přibližně a teprve v polovině filmu. Pak už je to konečně TO, na co jsem se těšil a co jsem od filmu očekával. Bohužel, konec je tak klišovitý tak, že překvapí jen toho, kdo do splatterů zabrousil poprvé. Přesto všechno, dávám těch 20 % za těch několik scén, které se skutečně povedly, a kde maskéři kečupem nešetřili. Na závěr ještě dodám, že tento film je klasická ukázka toho, jak lze vysloveně pokazit to, co by jinam mělo čáku na hodnocení v té nejvyšší kategorii. ()