Rezavý ráj (TV seriál)

Rust Paradise

Dokumentární

Francie, 2018, 4x52 min

Thierry Berrod

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• Brtniik

Připadá mi hezčí funkční auto (a že bývala krásná!) než „plechový záhon“. Souhlasím s kolegou nudlis_em, ekologie nás zakrátko zničí! Když u nás dáte auto do depositu (jediná možnost jak neplatit povinné ručení), je to na omezenou dobu, pak vás nutí buď auto dát o5 na značky i když ho nepotřebujete (jsou s tím spojené báječné obstrukce), anebo ho zahodit. Co je komu po tom, co dělám ze svým majetkem na svém pozemku, když už se nelze zbavit placení povinného ručení prohlášením, že vozidlo nejezdí!(7.5.2019)

• sator

Šípkové Růženky-no tohle je spíš diagnoza než smysluplné činění, zvláště pak na pozemku lesa který mi nepatří... rekonstruovat vozy prosím...(5.5.2019)

Hned první díl o "hřbitovech aut" je mj. krásnou ukázkou současného ekoterorismu a různých pohledů na něj v různých zemích. V jednom státě EU ekoidioti problém mají (i když jsou z aut dávno předávno vypuštěny všechny škodlivé kapaliny a odebrány akumulátory), v jiném státě se stačí dohodnout se starostou a získat papír od odboru životního prostředí a problém není. Je směšné a odporné, jak hordy předůležitých úředníků, kteří mají lidem pomáhat (a proto si je platíme z daní), lidi spíš otravujou a škodolibě jim zněpříjemňujou život. Celkově - musím si na léto naplánovat návštěvu aspoň jednoho z těch hřbitovů, než je EU kokoti nechaj úplně zlikvidovat. P.S.: Jen poznámka pro idioty: ty pozemky, na kterých hřbitovy stojí, fakt nejsou nikoho jinýho než majitelů těch hřbitovů. V zemích, kde ctí soukromý majetek už po staletí, by to ani jinak nešlo.(5.5.2019)