poster

Černota (TV pořad)

Krátkometrážní

Česko, 2018

Kamera:

Kryštof David
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Luk Skywalker
  ****

  První byly drogy, pak prostituce, aktuálně běží internetoví predátoři. Zajímavé témata, o kterých je třeba něco vědět. Dává to odpověď na to, proč se s tím nic nedělá - chybí zákony a když ne, tak nikdo nemá pravomoce to řešit. Nevýhody jsou krátké epizody, pokud se někomu nechce čekat týden na novou epizodu, tak je lepší nechat si více dílů najednou či celý celek naráz.(14.4.2019)

 • salahadin
  ****

  To, že je v ČéeR bordýlek, víme všichni. Díky těmhle dvěma borcům o tom bordelu máme konkrétní představu. Záslužný počin. To, že se mu nepodaří kriminalitu vyvrátit, je přece jasné. Ale čím více takových jasných vztyčených ukazováčků, tím (snad) větší opatrnost nás, obyčlidí (myšlenko k dílům o sexpredátorech). Takže Martine a Patriku, may the force be with you.(3.5.2019)

 • Milky.
  ****

  Jako jo, práci samozřejmě ocením. Extázi bych z experimentálního hlediska zkusil, děkuji hochům, že ukazují kde si ji nekupovat, pokud se nechci intoxikovat kreatinem nebo Primalexem. Zároveň díky za ukázku naší multikulturně obohacené Prahy (což je oproti západní Evropě spíš jen takové stopové obohacení). Doufám, že Policie ČR bude pomáhat a chránit jak má a ne se válet někde v odstaveném antonu přespávajíc šichtu za bukem. Ač to tak nezní, komentář je pozitivní a chválí. Na druhou stranu by mě mohlo napadnout, že hoši neuváženě strkají nos a narušují nějakou policejní akci. Ale hovno, očividně je to tak očividné, že to nejspíš NĚKDO nechává procházet. A taky je mi líto hochů. Čekám, že asi brzy dostanou po držce nebo něco horšího. Popřípadě budou obviněni za rasismus a exemplárně potrestáni, protože bububu, to se nedělá práskat na nebílé. A nebo se taky můžu mýlit a všechno to je jenom nahrané podle scénáře.(30.9.2018)

 • RedAK
  ****

  Stream a jejich sofistikovaný formát opět v akci. Pokud na to nenarazíte až po kompletním odvysílání a nesjedete to v kuse jako hodinový dokument s patnácti reklamama na žiletku na péro, dvaceti supervýhodnýma mikropůjčkama pro nesvéprávný debily a jedním extra otravným malým zeleným zmrdem, co vám třicetkrát za sebou nabídne vánoční slevy v dubnu, budete se muset týden co týden prokousávat tří až čtyřminutovýma epizodkama jak kokot. Tři týdny jsem čekal, než mi chlapci konečně ukázali, u kterýho negra koupit koks a další čtyři týdny jim trvalo mi prozradit, u jaký český smažky sehnat prvotřídní peří. Jestli dostanu chuť na herák, budu to muset buď odložit na příští rok, nebo se vydat s napumpovanýma žílama a prázdnou stříkačkou do podsvětí Václaváku na vlastní pěst. Kluci to sice moderují toporně, jak kdyby se před nima poprvý svlíkla ženská a oni se jí snažili dovysvětlit sinus cosinus tangens cotangens, a opravdu nelze předpokládat, že z nich vyroste druhej nebo třetí Janek Rubeš, ale jako uznávanej feťák jim ty videonávody pro narkomany musím pochválit. Pochybuju, že to bude mít pod taktovkou Streamu takovej dosah, jakej by to mít mohlo a mělo, ale mezi záslužný počiny to bezesporu patří.(10.11.2018)

 • SHI-SHA
  ****

  Musím říct, že jsem poslední dobou na tvorbu streamu opravdu alergický. Ta se sestává z trapných seriálů (Kadeřnictví...), recyklátorů youtube videí (Darwinovy ceny, Mistři volantu...) a afektovaných hysterek, které vám s vyděšeným výrazem sdělují nově nalezené éčko na obalu tatranky, resp. o pár korun vyšší kurz měny v centru města (A dost!, Honest Guide). Takže Černotu jsem vůbec neměl v plánu zhlédnout. A byla by to chyba! Nerad to přiznávám, ale je to fakt kvalitní a místy opravdu šokující (to hlavně jsem od Streamu nečeka) seriál. Plný počet nedávám jen kvůli nešťastnému formátu. Chápu, že streamované pořady jsou financovány z reklam, ale je hrozně otravný pouštět si epizodu po epizodě a nechat si "přerušit flow" nějakou reklamou na supermarket. A taky mi bylo líto, jak hrozně vyhejtovali paní trafikantku poté, co jim prodala vymazaný lístek. Co čekají? Že se člověk s podprůměrnou výplatou vyhne možnosti vydělat nějaké peníze bokem? Spíš bych tlačil na magistrát, abychom se papírových lístků zbavili úplně. Jejich výroba je drahá a je to naprosto zbytečný jednorázový odpad.(3.1.2019)

 • - Pořad se začal natáčet v dubnu 2017. (Zdroj: Stream.cz)

 • - Největší konflikt při natáčení nebyl s dealery, ale se strážníkem městské policie. (Zdroj: Stream.cz)

 • - Při natáčení využívali autoři všemožná místa, odkud by mohli skrytě pořizovat záběry dealerů v centru Prahy. Nejčastěji se jednalo o kavárny, restaurace, byty a vozy. (Zdroj: Stream.cz)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace