Po rozchode s manželom sa začne Linda Johnson (Kellie Greene) venovať streamovaniu na Facebooku. Svojim priateľom poskytuje vlastné dojmy, zážitky a problémy. To sa jej stáva osudným, keď ju počas jedného živého vysielania unesie neznámy útočník. (Marceloo)

Marceloo

Po rozchode s manželom sa začne Linda Johnson (Kellie Greene) venovať streamovaniu na Facebooku. Svojim priatelom poskytuje vlastné dojmy, zážitky a problémy. To sa jej stáva osudným, keď ju počas jedného živého vysielania unesie neznámy útočník. - Rozumiem tomu, že film má poukázať na to, aký môže byť internet nebezpečný, ale prevedenie, ktoré tvorcovia zvolili, je velmi slabé. A to hlavne pre hororového fanúšika, pretože ten sa tu okrem jemne napínavého záveru nedočká vôbec ničoho. Rozumiem, že do toho tvorcovia nechceli umiestniť príliš velkú brutalitu, pretože to je naozaj natočené naživo a Facebook by ich potom zrejme všetkých poblokoval, ale takto ma to vôbec nebavilo a nemohol som sa dočkať, kedy to skončí. Keby som tento týždeň nevidel Unfriended: Dark Web, dal by som za snahu možno aj dve, ale takto jednoducho musím dať najslabšie hodnotenie. ()

• Facebookový profil hlavnej hrdinky naozaj existuje a tvorcovia ho pre účely filmovania používali 18 mesiacov. (Marceloo)