Wotaku ni koi wa muzukašii

• Japonsko ヲタクに恋は難しい (více)

Jirka_Šč

Jako muzikál to Dance with me nepřekonalo (ale hudební a taneční čísla nebyla zlá). Jako komedie je to slabší, přestože jsem se několikrát zasmál docela nahlas. Jako romance je to nevýrazné. Jako sonda do strastí života otaku je to ok. Pozitivem je, že v tom hrála Micuki Takahata, kterou jsem už dlouho v ničem neviděl. ()

Zíza

Jak jsem se na to těšila, tak mě to tedy zklamalo. Asi nemá moc smysl srovnávat s anime, přece jenom, se film vydal úplně jinou cestou, cestou muzikálu, ale nedá mi, abych nepoznamenala, že je mi docela líto, že dvě postavy z předlohy tady v podstatě rozdělili do dvou a na kvalitě těch postav je to znát. Jsou rozbředlé. Každopádně je to komedie než cokoliv jiného. Takahata Micuki je roztomilá, i když se tváří jako retard. Schválně se zde přehrává a je to fajn, protože to alespoň trochu odpoutává pozornost od slabého scénáře a tentokrát ani režie nebyla úplně 100%. Jamazaki Kento měl stále jeden výraz a to je dobře, protože jeho postava to tak měla. Kdyby se měl ksichtit, prostě by mu to nešlo, nějak mu ty komediální výstupy nevěřím, nesedí mu – to už naopak je radost pohledět na Kaku Kenta, protože to je komediant od přirození... Saitó Takumi a Nanao byli jen do počtu. Vlastně všichni byli jen do počtu, doopravdy šlo jen o ty písničky, ne? Alespoň tak mi to přišlo. Spíš je to dlouhý klip k několika písním než film. Dalo se, nelituju zhlédnutí, ale nudilo. ()