Reklama

Reklama

V džungli

  • USA Jungleland
Trailer

Stan (Charlie Hunnam) a Lion (Jack O’Connell) jsou bratři, kteří se snaží prosadit na nelegální scéně boxu bez rukavic. Když však Stan nesplatí dluh nebezpečnému zločineckému bossovi (Jonathan Majors), jsou nuceni dopravit nečekanou spolucestující (Jessica Bardenová) přes celou zemi na bojový turnaj, na který se uzavírají vysoké sázky. Zatímco Stan připravuje Liona na jeho životní zápas, oba bratři jsou nuceni čelit událostem, které by je mohly navždy rozdělit. Jejich vzájemná láska a víra v lepší život je však drží na nohou v tomto poutavém rodinném dramatu. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Zahrané i natočené je to výborně, ale příběh kulhá na obě nohy. Asi nejvíc to připomíná road movie, během které si dominantní a submisivní bratr ujasňují své pozice ve vzájemném vztahu, přičemž katalyzátorem je tu jako v mnoha podobných případech holka. Jenže celkově to působí strašně prázdně a hloupě. Pár vypjatějších momentů tady je a to minimum bite, působí příjemně brutálně, ale je toho zoufale málo a sami herci ten zbytek utáhnout nestačí. 35% ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

"BUDEME BOJOVAT" Nenápadná, nezávislá věc, dobře zahraná, i ta režie celkem odpovídá, je ale problém se scénářem - výchozí situace není nic překotného, přesto dá se, nicméně všechno, co následuje od bodu A do bodu B nemá moc logiku, není to věrohodné a působí čistě jako náhodný výběr z klobouku plného nepromyšlených možností, jak hlavním hrdinům přivodit drama. 50% ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

To najlepšie na tomto filme je herecká stránka, logika dejovej linky tu však občas dostala na frak. A záver mi prišiel taký až prehnane patetický. Ale to je asi už v americkej produkcii normálne. Niečo podobné ako v Bollywoode tie ich prehnane farebné tančeky vo filme. Slabší priemer. 55/100 ()

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Dva bratři si žijí tak nějak na volné noze, přespávají kde se dá a mají jen jeden druhého. Na živobytí si vydělávají netradičními boxerskými zápasy. Stanley se však zadluží u nespráných lidí a po prohrání jednoho z nejdůležitějších zápasů, který měl být právě jízdenkou ven, jim nezbývá nic jiného, než se vydat na dlouhou cestu, na jejímž konci oba bratry čeká souboj na život a na smrt. Ten kdo od tohoto snímku neočekává hodně jako od například od Rockyho, tak rozhodně nebude zklamaný. Podle mého má film něco do sebe. Jednak dobré herecké výkony, druhak skvělý soundtrack a dále hlavně zápletku s táhnoucím se dějem, což mám u těchto menších nezávislých filmů hodně ráda. Plus krásný a dojemný závěr. - "You're special and you're the greatest fucking thing I ever saw." ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

možná se pletu,ale Jungleland by evidentně velmi rád byl něčím jako svého času třeba Fighter - tedy špinavou,drsnou, lehce depresivní a (rádoby) emocionální podívanou.Bohužel není.Možná mohl být,kdyby měl zkušenějšího režiséra,ale nemá,takže výsledek je sice trochu drsný,trochu špinavý,ale jinak nudný a nezachrání ho ani snažící se dvojka Hunnam & O´Connell...40% ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení začalo 27. srpna 2018 a natáčelo se ve městech Fall River (Matthew J Kuss Middle School), Massachusetts (New Bedford, Pawtucket a Taunton), Buffalo (New York), Gary (Indiana), Reno (Nevada) a San Francisco (Kalifornie). (SONY_)
  • Film měl premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu v roce 2019. (SONY_)

Související novinky

Charlie Hunnam najde psího kámoše

Charlie Hunnam najde psího kámoše

25.05.2020

Málokterý herec by si zasloužil více práce než právě Charlie Hunnam. Hvězda seriálu Sons of Anarchy, nebo snímků Král Artuš: Legenda o meči či Gentlemani za sebou doposud nemá jediný komerční hit, v…

Reklama

Reklama