Demoliční četa (TV seriál)

• Polsko

Wyburzacze

• angličtina

The Demolishers

Dokumentární

Polsko, 2017, 74x33 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

Polské demoliční čety, plný amatérů a šmelinářů. Gold!(8.5.2020)

Líbi se mi jak to jde dolu, bomba záběry a cela akce a přípravy.(6.10.2018)

Originální dokument i když pocitově dlouhý. Měl jsem pot, že mám s demoliční četou dvanáctihodinovou směnu.(17.10.2018)

• hammerhead

Poutavý díl “reality show” zhruba o tom, jak se hádají stavaři na stavbě o poškozené kolečko bagru. Je to tak neuvěřitelně smysluplné a zábavné vyplnění volného času, že to snad překonává i komunistické inženýrské seriály, kde se inženýři na rande baví “vo fabrice”. Díky!(24.5.2020)

Pšonci idou burat barák, podél kterýho vedou ve vzdalenosti 40cm kabely na sloupech a hrozně se diví, že ty kabely jaksi zajiskří, když na ně padne půlka zdi a že přestane jít proud ☺. Ale jinak je to pro kancelářský městský cipy fajne dokument a rád se podivam na dalši dily(3.11.2018)

Doufám, že je většina z toho jen nahraná, protože jestli ne, tak se kolikrát jedná o naprostej amaterismus a líp by ten barák schodil i Bart Simpson v bagru!(19.12.2019)

• Alexis74

Proboha vezmětetu špínu polskou, zavřete je do nějakého demolovaného domu a pak navrtejte stěny a odpalte to. Uděláte světu obrovskou službu, bude o pár idiotů s těžkými stroji a trhavinou míň. Každý bezpečák "KAŽDÝ!!!" z ČBÚ se mnou souhlasí a nejen z ČBÚ, ale každý, který má patřičné bezpečnostní vzdělání a nebo znalosti a oprávnění z trhacích prací malého nebo velkého rozsahu. Zabijte je a nedělejte z lidí neznalých v této republice idioty !!!(28.7.2020)

• Tenno

Totální katastrofa. Vypadají spíše jako banda amatérů, kteří ohrožují život ostatních. Aneb když se Pat a Mat naklonují.(11.8.2019)

Líbí se mi, jak z každého banálního problému dělají pomalu raketové inženýrství. Komentáře jsou legrační a tyhle komické scény jsou důvod, proč pořad sleduji. Člověk se občas fakt nasměje.(10.5.2020)