poster

Dirty John (TV seriál)

Drama

USA, 2018–2020, 11 h 40 min (Minutáž: 42–50 min)

Hrají:

Eric Bana, Connie Britton, Julia Garner, Juno Temple, Jake Abel, Olivia Grace Applegate, Joelle Carter, Camille Chen, Brent Anderson, Sarah Pribis, Joshua Bassett, Toni Torres, Jean Smart, Keiko Agena, David Barrera, Julie Dretzin, John Karna, Vanessa Martinez, Phil Austin, Kevin Zegers, Judy Reyes, Joe Tippett, Lindsey Kraft, Dendrie Taylor, Kiersten Warren, Sitara Hewitt, Sprague Grayden, Cliff Chamberlain, Gillian Alexy, Carlease Burke, Toks Olagundoye, Linara Washington, Katrina Bowden, Maggie Contreras, Garikayi Mutambirwa, Shea Whigham, John Rubinstein, John Getz, Larry Sullivan, Giorgia Whigham, Jeff Perry, Alan Ruck, Damon Gupton, Josh Randall, Patrick Gallagher, Jenna Lamia, Hannah Barefoot, Juno Temple (a.z.), Marley Shelton, Taylor Nichols, Carlos Pratts, Graham Sibley, Rebecca Lowman, Tommy Savas, Casimere Jollette, Michelle Arthur, Amelia Morck, Stefan Poole, Christian Slater, Amanda Peet, Brytnee Ratledge, Avery Kristen Pohl, Missi Pyle, Tiera Skovbye, Andy Buckley, Jules Willcox, Kelly Sullivan, Lily Donoghue, Cameron Crovetti, Chris Mason, Miles Emmons, Michael Rispoli, Doug Savant, Holley Fain, Spencer Garrett, Missy Yager, Albie Selznick, Emma Kennedy, James Austin Kerr, Eli Jane
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vnimatkrasu
  **

  Dirty John není úplně marnej. Je ale trochu jako Facebook Tomia Okamury. To jediný, co tu dostanete na sto procent, je Bana. Jeho hnusák je až tak dobrej, že trochu shazuje veškerý ty romanťárny, ve kterejch kdy hrál. Škoda jen, že příběh vygraduje už v druhý epizodě a dalších šest jen tak mátožně dodejchává. A taky škoda, že Connie Britton je jeden velkej castingovej přešlap.(24.11.2019)

 • 66JIRINA
  *****

  Herecké obsazení i výkony herců příběh podle skutečné události sehrály perfektně. Nemůžu souhlasit, že hlavní postava byla nudná, na mě dělala dojem že svou rolí a projevem předváděla absolutní neznalost prostředí a úrovně, ke které John patřil. Zamilovanost ji rozumný náhled a úsudek neumožnily. Zkresleně a těžkopádně bolestně doháněly OMYLY kterých si najednou byla vědoma, když už bohužel spadla klec. Každý kdo byl zamilovaný, ví že tím že ho jeho polovička zklame nebo nemilé překvapí, se druhý den nevzbudí bez citů k té osobě i když už ji nevěří. V tom byl John silný a měl navrch před svými oběťmi. John byl se svým chováním spokojený, neprožíval zklamání a s odhalenim už měl zkušenosti. Seriál odkrývá zákeřnou prolhanou, sobecky nelítostnou povahu se zavyslosti na opiátech - takže nevyspytatelnou. A když si nasadí tvář anděla se zlomeným křídlem pohledný muž. Což sehrál Bana dokonale. Nedivím se, že charakterní Debra po propuštění Johna z nemocnice nebyla schopná redikalniho řešení, zvláště když v té době toužila rozumět svému omylu a čelila zradě, ... oběť jde na místo činu chce to rozmotat a uzavřít. Je poučením pro ty kteří jsou obětí podobným čisté náhodně.(14.1.2020)

 • Trky
  *****

  Dle skutečné události.... .Bohatá interiérová designérka Debra ve středním věku hledá prince svých snů...jedno rande za druhým, jeden muž horší než druhý, ale pak hmmmm to by šlo, na scéně se objevuje sympatický, charismatický, upřímný, naslouchající doktor John.....po pár týdnech spolu bydlí, po dalších pár týdnech cca měsíc a půl Debra pronajímá luxusní byt a po cca 3 měsících, svatba. Vše jako z pohádky, ale Debra má dceru, sice u mě nafrfněná a nesympatická slečna, ovšem není hloupá a najme si detektiva na našeho Johna.Pak začne úžasný kolotoč, první polovina seriálu je očima Debry, zaslepené,zamilované a naivní ženy, druhá polovina už nás zavede do života Johna, kdo je, jaký je a co neuvěřitelného dokáže!!!!! Tenhle film stojí za shlédnutí.......já byla upřímně dost spokojená, sympatičtí herci a především průběh filmu byl u mě velice na úrovni!!!!!!(10.8.2020)

 • Vxxx
  ****

  Celkově to nebyla vůbec špatná minisérie. Herecké obsazení, tedy až na Banu, bylo příšerné. Na ty holky jsem si musela dlouho zvykat a na tu hlavní herečku jsem si nezvykla vůbec. Celkově ta postava byla hrozně nesympatická a celý ten "mouchy snězte si mě" projev mi hrozně vadil. Ale jinak opravdu super. A hlavně úplně super konec, takže za mě palec nahoru. 4*(4.3.2019)

 • Druury
  ***

  3,5 .. ale vsichni me tam srali(11.7.2020)