Reklama

Reklama

Špinavej John - Betty Broderick

(série)
  • USA The Betty Broderick Story

Epizody(8)

Obsahy(1)

Prominentka Betty Broderick při trpkém rozvodu se svým nevěrným manželem dospěje do bodu, kdy se uchýlí k násilí. Podle nechvalně známého kriminálního případu. (Netflix)

Videa (1)

Recenze (6)

Trky 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První série mě nadchla, asi to bylo tím, že vše dopadlo jako v pohádce nebo alespon lidsky a logicky dle určitých parametrů. Druhá série už mě ponořila do psychiky a to doslova depresivní,zhltla jsem ty díly za jeden den.. můj názor....neudělala jsem si ho a nebudu se k tom u vyjadřovat...asi malý, nedivím se jí ()

ER 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První epizoda nadchla a už to vypadalo na další Kramerová vs Kramer. Jenže další epizody spadly do rutinní formy vyprávění o strastech rodiny, jenž vedly k rozvodu. Díl v soudní síni látku opět pozvedl a pak už seriál dokráčel zdárně do konce. Rozhodně jde o počin, který za zhlédnutí stojí s některými velmi silnými momenty. Zajímavá je i premisa typu co je schopna žena (ne)vydržet,než ji rupnou nervy. ()

Reklama

quiquiqui 

všechny recenze uživatele

Amanda Peet v tom byla skvělá! Zahrála to perfektně, bez zbytečného přehrávání nebo patosu. Jinak, co k tomu říct, každý máme svůj breaking point... ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

zatímco první řada byla velmi přímočará,protože tu byl jasně daný záporák a spíš se jen "čekalo" kdy se na to přijde a kdo přežije/nepřežije,druhá řada tak jasně nalinkovaná není ani omylem.Tady tvůrci na základě reálného případu rozehrávají místy hodně silné psychologické drama,ze které není vůbec dobře a je velmi těžko zpracovatelné,tím spíš někým kdo si prošel něčím podobným.Je to sice podáváno tak,že jako záporná postava tu vychází jedna z konečných obětí a i já sem svým způsobem celou dobu (až do posledního dílu) fandil Betty,ale vzhledem k tomu,že tu prakticky nic není černobílé,je na každém jak si přebere.Jinak oba hlavní herci - Amanda Peet i Christian Slater jsou skvělí a je docela škoda,že se někde neobjevují častěji...80% ()

Galerie (34)

Reklama

Reklama