Night Hunter

Nomis

Akční / Thriller

USA / Kanada, 2018, 98 min

Tak budu asi první, kdo to nějak okomentuje. Docela zajímavý příběh s pěknou hrou herců. Moc populární námět filmu prý osoba s disociativní poruchou, která vraždí milé holky a určitě hraje hru s policii, kterou dobře manipuluje. Mě to drželo celý film v napětí, protože nikdy nevíš co nového vymýšlí Simon. Hra herců byla pěkná až na to, že A. Daddario jsem nepředstavovala v takové role, ale se ji to dobře povedlo. Brendan Fletcher je naprosto úžasný herec, který vytahoval tento film nahoru a díky jeho hereckému talentu thriller si zaslouží místo v mých oblíbených psychologických filmech.(18.8.2019)

SPOILER ----------------------------------- to ako išli pekne po jednom do lesa, za to by som mal stiahnuť aj tie 3 ** na odpad. Plus tá debilka čo bola následne na ľade zastrelená... (všetko samozrejme účelovo tak natočené, lenže.......... neznesiteľné na sledovanie)(13.8.2019)

• - Celosvětová premiéra proběhla 28. září 2018 na filmovém festivalu v Los Angeles. (BMW12)

• - Natáčelo se ve Winnipegu (Manitoba, Kanada). (BMW12)