Mistro, Batterix - Evil Industry (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Norsko, 2015, 3 min

Mistro

Mistro, Batterix, Gary Yourofsky (a.z.)

Mistro

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (2)

„Nezabúdaj, že s týmto začalo ľudstvo, a my sme tí jediní, kto to môže zastaviť! Je načase si uvedomiť, že musíš prestať – je to prekliaty priemysel a ty si jeho súčasťou!" Mistro s jeho útočným textom zameraným proti priemyslu živočíšnej výroby si nekladie servítku pred ústa, hoci toto je jeden z jeho najmiernejších textov. Chápem, že niektorí také prejavy nemusia, ale mne to nevadí.(17.9.2017)

Som veľmi rada, že je stále viac a viac kapiel, ktoré sa zasadzujú za slušné zaobchádzanie so zvieratami a proti ich nezmyselnému systematickému rozmnožovaniu, týraniu a vraždeniu. Jediné, čoho sa obávam je, že si aj na tieto zábery ľudia časom zvyknú, pretože mám dojem, že svedomie im dovolí čím ďalej tým viac tolerovať brutalitu, hlavne, že sami majú rite v bezpečí a na ostatných už nezáleží, prečo by malo, keď sa nevedia ani ozvať. Takým sa ubližuje najjednoduchšie, však?(4.4.2017)