Mistro, Batterix - Evil Industry

Scénář:

Mistro

Hudba:

Mistro

Mistro, Batterix, Gary Yourofsky (a.z.)

whack

„Nezabúdaj, že s týmto začalo ľudstvo, a my sme tí jediní, kto to môže zastaviť! Je načase si uvedomiť, že musíš prestať – je to prekliaty priemysel a ty si jeho súčasťou!" Mistro s jeho útočným textom zameraným proti priemyslu živočíšnej výroby si nekladie servítku pred ústa, hoci toto je jeden z jeho najmiernejších textov. Chápem, že niektorí také prejavy nemusia, ale mne to nevadí. ()

Khalesi

Som veľmi rada, že je stále viac a viac kapiel, ktoré sa zasadzujú za slušné zaobchádzanie so zvieratami a proti ich nezmyselnému systematickému rozmnožovaniu, týraniu a vraždeniu. Jediné, čoho sa obávam je, že si aj na tieto zábery ľudia časom zvyknú, pretože mám dojem, že svedomie im dovolí čím ďalej tým viac tolerovať brutalitu, hlavne, že sami majú rite v bezpečí a na ostatných už nezáleží, prečo by malo, keď sa nevedia ani ozvať. Takým sa ubližuje najjednoduchšie, však? ()

corpsy

No comment! Už by som sa len opakoval. Ale predsa, uznávam že by sa to nemalo robiť takýmto brutálnym spôsobom a plytvaním ( keď vidím, ako ľudia okolo mňa zožerú len polovičku porcie na tanieri ). ()