A God Walks into a Bar (E08) (epizoda)

Akční / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2019, 1 h 3 min

 • D.Moore
  *****

  Odměna pro věrné diváky - tohle je ten díl, ve kterém do sebe zapadlo snad už úplně všechno, a nezbývá než si týden počkat na finále, které určitě ještě nějaké překvapení přinese. Tvůrci si mě opět získali mazaným vyprávěním poskakujícím v čase a tím, jak přirozeně dílek po dílku sestavovali celou tu skládačku. Kdybych nevěděl, že je Alan Moore takový, jaký je, snad bych si mohl i myslet, že z tohoto seriálu musí mít velkou radost.(9.12.2019)

 • Mrkvič
  ****

  Famózní záležitost z pohledu vyprávění. Dlouhé a neskutečně poutavé dialogy. Škoda, že to musí kazit otravná a neskutečně strašně moc a nepřirozeně sprostá černá kráva - černoši mi ve filmu nevadí a až bude na scéně agentka FBI a bude se chovat zase stejně, bude to o bílé krávě - jde jen o odlišení těch dvou krav..(11.3.2020)

 • Trevor
  **

  Mr.Mannhatan vyhľadá v bare Angelu a vedú spolu dlhú debatu o tom, čo sa stane a čo sa stalo. Mannhatan vyhľadá aj Adriana, ktorý mu umožní prežiť pár príjemných chvíľ v tele človeka. V epizóde sa síce objasní takmer všetko, ale sú to konverzácie ktoré nudia, kamera a opakované zábery na kravatu Mannhatana sú príliš dlhé a nezachráni to ani skvelá hudba. Nudné, aj keď v kontexte elého príbehu potrebné ale žiaden nečakaný "mindfuck" sa nekonal.(11.12.2019)

 • Bane_Boss

  Představte si tohle – Trent Reznor & Atticus Ross napíšou srdceryvnou melodii, kterou vede lehký klavír a postupně se přidává uši hladící chór. I když je vaše srdce dávno rozbitý, tohle vás prostě dostane. Všechno je v hajzlu, orteláci už čekaj před domem s takyonickým kanónem, ale to je jedno, bo Dr. Manhattan nabíhá na scénu se svou vytříbenou krasomluvou a … This is the moment. I just told you that you can't save me and you're gonna try to anyway. In the bar THE NIGHT WE MET you asked me about the moment i fell in love with you. This is the moment. Moje srdce krvácí. A to jsem si myslel, že umím ty slova krotit, jak drak. Ještě se mám co učit. Příští týden se bude bulet. I'm so blue man 'cause today was the moment....the moment i fell *IN LOVE* with this series...and it is ending next week :((9.12.2019)

 • ScarPoul
  ***

  Zatiaľ jediný diel, ktorý sa nesie v duchu komiksu ALE hoci vysvetľuje veľa vecí z predchádzajúcich častí, stále mi zostáva v hlave otázka prečo? Aký dôvod mali tvorcovia rozprávať príbeh PO udalostiach z komiksu a snažiť sa ich dať do kontextu do akého ho dali. Dáva to zmysel a je to aj dobre napísané. Ale ten presah to skrátka nemá. A Dr. Manhattan ako zamaskovaný černoch? Prosím vás. Jediný použiteľný koncept je Irons ako Veidt. A fajn hudba.(9.12.2019)