Po půlroce od incidentu, kdy Homelander zabil demonstranta, probíhá soud o tom, zda to byla vražda či nikoliv. A banda samozřejmě pokračuje ve svém boji. Ale co Butcher, kterému se mozek po látce V pomalu mění v pouhou černou kaši. Dokáží stále v tomto stavu něco dokázat? Obzvláště pak, když Homelander zjistí, že může skutečně dělat cokoliv chce? (FrankSusta)

FrankSusta

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Návrat světa plného politiky, psychologie, vzájemné chemie, reálných podobenství a divadélek hraných jedním na druhého, který vlastně nikdy neodešel - ať už proto, že tímhle serošem fakt žiju, a nebo proto, že má takový přesah. Na první epizodu čtvrté série jsem se neuvěřitelně těšil a po za mě ne moc extra Gen V tvůrci opět dokázali, že to zkrátka umí, jen občas ulítnou. Je to opět nádherně vyváženě nevyvážený (nebo nevyváženě vyvážený?) mix všeho, co činí tuto (filmařskou) bandu tak přitažlivou (a opakuji, že (jen) násilí to není!!!). A zcela upřímně... otvíračka týhle řady mi asi sedla o něco víc, než ta v předchozí sérii (nějak mi nepřišlo, snad jako kdyby říkali: ''Hele, co vše umíme...''). Sakra, to má spád! ()

Sany33

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Mesto je rozdelené na dva fankluby a to na klub Starlight, ktorá odišla zo Sedmička a samozrejme klub Homelander. Prezidentské voľky zrejme vyhrá vražedná senátorka. Butcher je na sračky a do Sedmičky sa dostáva nový superintelignetný člen. Prevedenie: Tak takto nasilu natlačených buzerantov do hlavnej dejovej linky som už dávno nevidel. Vzťah budovaný 3 série je poslaný do sračiek iba pre to aby seriál naplnil kvóty. Tvorcvoia majú šťastie, že mám "The Boys" tak rád. 88% ()

William_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No start 3. série už asi nenapodobí nic, protože to byl takový extrém, že to už asi překonat nepůjde. Jedna se zde o vlažný vstup s několika změnami (z MM je hubeňourek kterého jsem skoro ani nepoznal a vtípek jestli se nechce najíst hodně bodnul, Frenchie je (asi) bisexuál a Annie... tu raději nechám být, už tu o ní padlo dost slov). Furt to má ten drive a pořád mě to drží u TV jak málokterý seriál. Snad se to všechno co nejdříve pořádně rozjede. Házet flintu do žita po prvním díle by neměl nikdo. ()

Devadesát Dva

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Butcher a Homelander (stáří přináší mimo šedých chlupů i víc tuku v oblasti obličeje) se rozjíždí každý svým neodvratitelným směrem a typickým hláškováním. Frenchie je bi (woke shit je tam navíc), ale přežiju, to MM zničehonic shodil jako smažka  (a nemá bradu). A Starlight si nechala udělat plastiku a předstírá, že její obličej... její propadlý vosí obličej tak jen vypadá v rámci role. Bavil jsem se, ačkoliv spíše karikatuře jednání samotných postav, nicméně e01 zanechává takový nejasný pocit, jestli tohle bude spíše černá nebo tragikomedie, nebo co to vlastně bude. Necítím se moc podobně jako dřív. Snaha napsat něco smysluplného tu ale určitě pořád je. Nicméně to bylo takové pim sem, pim tam, hlavně ať se něco děje. ()

Martyrium

Zatiaľ musím uznať, ze až na pár klasických The Boys hlášok a pár krvavých výstrelkov je to zatiaľ asi najslabší rozbeh. Dúfam ze sa to v ďalších častiach zmení a nenaplnia sa tak reči o znizujucich sa rozpočtoch. The Boys by si to nezasluzili. Deep a A-train tam majú veľmi slabé party, dokonca i Butcherovi ten (pozor bojler) nádor zrejme bráni v hláškovaní. Uvidíme ()

• Na začátku a konci epizody hraje píseň „God Save the Queen“ od Sex Pistols. (FrankSusta)