Reklama

Reklama

Věděli jste, že globalisté dávají do jídla chemikálie, aby z nás udělali gaye? Že Dakota Bob je démon z pekla a že Měsíc není skutečný? Zjistěte, co nechtějí, abyste věděli, na #TruthCon! (Prime Video)

Recenze (27)

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přijde mi, že ve 4. sérii seriál chvílemi vykrádá sám sebe. Točí se to v bludném kruhu a chvílemi je to furt to stejné dokola. Naštěstí seriál trefně zobrazuje rozdělenou americkou společnost, která dokáže uvěřit kdejaké blbosti (platí to i na nás). Může přijít se skvělou bitkou a nechutným wtf momentem v sauně, ale už jsem asi tak namlsaný z předchozí série, že mi to už prostě nestačí. Naštěstí už to bude jenom lepší. Celkově se mi ale epizoda moc nelíbila, ale co je "špatná" epizoda u Boys, je nadprůměr všude jinde. Takže za mě  lepší poctivé 3 hvězdy. ()

FrankSusta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevím, jak se stalo, že měli Mazel Tov vedle až fašistický skupinky konspirátorů, ale kurva, ono to nevadí! Tohle jsou The Boys! Tohle minimum násilí bohatě stačí a spíše soustředění na dějové linky a psychologické vývoje postav tomu prostě dodávají to správné. A kdo si stěžuje, že banda nemá týmového ducha, fakt jste si mysleli, že takováhle skupinka vydrží bez konfliktů až do sladkého konce? (naopak nám hezky ukazují, kam se to bude ubírat) ()

Reklama

Azurovydrak 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Uběhly dva díly a nestalo se v podstatě nic. Banda jen žvaní o blbostech, řeší osobní krize a hádá se. Úplně se vytratil týmový duch a napětí, pro které jsem hltal první dvě řady. A přes to vše je nejhorším dílkem skládačky zatím Sister Sage. Herečce asi nikdo neřekl, že na to, aby hrála nejchytřejšího člověka na Zemi, to nestačí mít napsané ve scénáři, ale musí i tak působit. Což je fakt neděje. ()

Devadesát Dva 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Deep: "I thought we weren't killing the guy today." Black Noir: "I just feel like I'm not getting clear direction for this role." (...) "Still" Talking Noir je pro mě osobně asi jediná originální fun addition, protože první tři série sledujeme mysteriózního maniaka, který bez váhání a beze slova vraždí, a teď je z něj ukecanej týpek, co je zmatený tím, co se po něm vlastně chce. Deep je pro mě pořád stejně fun, to je jediná zmatená-low IQ stálice "You want to join a family-friendly PG save? While PETA still has you on their bestiality watchlist?" Zato nové přírustky v podobě smartest (black) Sage a Firecracker jsou podle mě meh, stejně násilně, jako ten woke shit se tam najednou cpou úplně zbytečné postavy, co dostávají prostor a slovo. A-Train se snaží o vykoupení skrze to, že udělá správné věci, ale už je to ohrané, člověk čeká že to konečně nějak dopadne. Butcher se nedokáže držet zpátky, ale jeho čas se očividně krátí a tak po všem tom, co napáchal se chce pokusit pouze zachránit Ryana (nebo to alespoň říká, huh?). Homelanderova domácí škola přitvrzuje. Jeho psychopatické tendence jsou k vidění právě skrze Ryana, který jeho chování absolutně nechápe a obráceně, ten kontrast, je vlastně občas fascinující si všimnout, že Homelander je pořád takové dítě. Ale víceméně je to second episode, same old shit. Nijaký posun. Po dvou hodinách, 25% série téhle TV show v čudu a fakt, že pátá série bude poslední už zkrátka tolik dílů nezbývá a připomíná mi to podobné "ve vzduchu před průserem" jako kdysi u GoT finále. Nicméně věřím, že tohle byla rozplánovaná show, takže to bude mít uzavřený a přesně daný příběh, bez nějakých zkratek, kliček a výmyslů. Koneckonců těch postav tu není zase tolik. Všichni se tak nějak posouvají ve své vlastní osobní charakterové koleji, která ale příběh nijak nikam extrémně nevede. Jakoby se pořád všichni spíš motali v kruhu, více než celkový záměr 'The Boys' a vyšší princip, vyšší fight naší skupiny... se tu najednou řeší jejich osobní pekla a jak ty ovlivňují jejích "práci". Vlastně dost podobný pocit jako po e01. Bez posunu, s pár dobrými vsuvkami, ale i když to člověka baví, protože jde o jeho "shit", je to jedna z nej aktuálních TV show, tak se nelze ubránit určitému pocitu jisté bezcílnosti a ztracenosti hlavních hrdinů, ale jak jsem si říkal už u e01, když Butcher a Hughie nebyli schopni jakkoliv zranit Neuman a ona se jim vysmála, jak je možné, že jsou ve své práci ještě horší... zaplavil mě takový ten hřejivý pocit, že když si myslíte, že je pro hrdiny situace absolutně bevýchodná a oni jsou slabí... nejlepší tah je udělat situaci ještě bezvýchodnější. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ano, na patnáct minut byla Banda zpět, ale nejde si nevšimnout, že obsahem toho zbytku neohromuje. Tvůrci přešlapují na místě a odvádí pozornost občas cameem, záběry na péro Mr. Půlkina, nebo na nechutňárny s lízáním prdelí. Lepší než první epa? Za mě ani ne, jen je trochu akčnější a nechutnější. Pořád to není tak úplně ono. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (3)

  • V epizodě zazní výrok: „S tou plochou zemí nastupujou v půl pátý.“ Jedná se odkaz na knižní sérii „Zeměplocha“ od Terryho Pratchetta. (Nathaniell)

Reklama

Reklama