Reklama

Reklama

Vought News Network s hrdostí uvádí nový pořad #HodinkaPravdy! Moderátorka Firecracker a její slavní hosté odhalí při živé šestihodinové premiéře mimo jiné i adrenochromové večírky Starlight! (Prime Video)

Recenze (40)

Chen 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jasný důkaz, že The Boys mají stále co nabídnout a neztrácejí dech. Větší nespokojenost s touhle epizodou si dokáži vysvětlit jen dvěma způsoby: a) Kdo chce psát bít, hůl si vždy najde, za b) někdo nedokáže překousnout to, že seriál dál pokračuje v utahování si z pravicového extremismu (nicméně, The Boys si dělají srandu z i krajní levice, takže je nikdo nemůže objektivně obvinit z toho, že jsou nejsou fér v případě rýpání do jednotlivých pólů politického spektra). ()

YumiOkami 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

wow! dokonalá epizoda. dozvěděli jsme se hodně šokujících věcí. colin ví, co je frenchie zač, starlight byla odhalena.. ale hughie to řekl nejlíp - i když on byl táta, ona je ta, co rozhoduje o svým těle. bylo to těžký rozhodnutí a poslední scéna s ní to dokazuje. bylo mi jí tak líto. homelander opět celý od krve! mňam. taky se mi líbilo, jak sister sage dostala od deepa lobotomii. strašně vtipný, protože někdy si říkám, jestli nějaký hloupí lidi taky neměli lobotomii. "I have another Flavortown for you. My pussy." ()

Reklama

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Klobouk dolů, jak dokážou Homelanderovi i po čtyřech řadách dávat stále další a další vrstvu a rozhodně to nenudí. Bohužel to je asi jediné pozitivum celé epizody. "Předělaná" Starlight je snímána ze snesitelných úhlů, abychom tu plastickou změnu neviděli v plné palbě. Její dějová linka je ale tou nejnudnější a obecně mě ta hra na oběť se Starlight po čtyřech řadách opravdu nebaví. A samozřejmě tu musíme mít další vlnu nechuťáren, kdy snad ani jedna postava nemůže být sexuálně nudná a dovolím si použít slovo "normální". Ta zvrhlost je příšerná a to, že se to líbí ostatním, vypovídá něco o naší společnosti. ()

Devadesát Dva 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čtvrtá sezóna je v polovině a celkově zanechává pořád spíše vlažnější dojmy. Jakoby ten dřívější hype opadl, 03 měla Soldier Boye a spoustu nečekaného a dávkovala to chytře, byla to sranda, i násilí a člověk skákal z WTF do WTF. 0404 je bezesporu zatím nejlepším dílem z nové série. Nevím, jestli za ty dojmy může celkově ta zbytečná woke linka s Frenchiem, nebo fakt, že má člověk dojem, jakoby se to nikam neposouvalo, nebo už to prostě vymačkalo vše, co na tom bylo a mohlo být zajímavé a 03 byla zkrátka předčasným vrcholem show. (...) Spoilers >> Homelander se vrací do oddělení, kdo ho jako dítě testovali, zavírali, mučili, aby v sobě zabil poslední zbytky lidství tím, že se vymstí (hodně vrací) a zabije svoji potřebu nebýt "disappointment", ale jen chladnokrevný bůh, pro něhož jsou lidé hračky... zda to pomůže je těžko odhadnutelné. Annie napadne Firecracker, když se obě přetahují o to, která na druhou vytáhne víc špíny. Deep mezitím udělá Sage lobotomii výměnou za to, že jí pak může dát anál (a nezaváhá ani milisekundu nad tou nabídkou). Sage asi nedává fakt, že její mozek se pořád vyvíjí a je příliš inteligentní a tak si chce občas dopřát tuposti, sexu, bez inteligence, být blbá, píchat s Deepem, než jí šedá kůra zpátky naroste. I understand. Mezitím Butcherovy halucinace přiostřují, ačkoliv je znovu přizván ke grupě (a požádá MM, aby se v případě, že to nezvládne, postaral o Ryana). Zjišťujeme, že si šlehl V (aby se zachránil) ale neví, co přesně to s ním udělalo (a my taky ne, teda krom toho faktu, že dokáže týpka nechat explodovat - všechny tyhle informace ale Butcher tají). Ve svém archu, kde se snaží napravit, co zkazil (a bez patosu), si reputaci žehlící A-Train přidá další puntík, když Hughiemu pro jeho umírajícího otce sežene Compound V. Ačkoliv mu látku Hughie nakonec nechce (na Butcherovo varování) dát a pomalu se smiřuje s jeho očekávanou smrtí (let go, let go), nakonec mu to šlehne (pravděpodobně Hughieho matka). Pár nadšených momentů se tu objevilo, vrátilo to tomu trochu šťávy, ale pořád čekám, že se to buď bude stupňovat a skončí jako banger, nebo už je to mnou, mou nudou, nebo tím, jak je to same-same. P.S.:  Black Noir = Steve Buscemi z Big Lebowski. ()

FrankSusta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mě lepší než jakákoliv epizoda předešlé série, která mi každým dílem této série, jenž se každým dílem vrací k strarému dobrému modelu hodně keců na úkor násilí rovná se setsakra dobrý díl, připadá o něco více horší (i když stále nadprůměrný televizní projekt). Tenhle díl nijak extra nespěchá a když dojde na násilí (tak až na tu jednu scénu s Kimiko, která je přeci jen nějak komediální), tak je sakra opodstatněné a šokující (závěr dílu mluví za vše - jako i konec linky této epizody). Díl, který dokazuje tu promyšlenost a genialitu tvůrců, kde každý detail má detail a jejich psychologické/lidské vnímaní je prostě (na Ameriku, lol) nadstandartní a opravdu nad každou věcí přemýšlejí. A linka s Homelanderem o tom přesně je (vyříkání si křivd). A zcela upřímně, Sister Sage je strašně zajímavá postava (ano, tahle postava má neuvěřitelný potenciál a opravdu mě zajímá, jak skončí). Plus na závěr, lobotomie tam dává perfektní význam (i když to je zatím nejnechutnější věc z celého seriálu (prstění žaber či sex s chobotnicí fakt tak strašný nebyly, jak všichni říkají...). ()

Galerie (1)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama