Síť věznic Vernon Correctional Services poskytuje osobám v naší péči citlivou nápravu a připravuje je na úspěšný návrat do společnosti. Vernon není vězení, Vernon je rodina. (Prime Video)

Batahst8

Když už si myslím, že víc za hranu tvůrci nemůžou, tak se ukáže, že můžou. Je neskutečný z kolika věcí si v téhle epizodě udělali srandu, aby to stejnak ve vážných momentech působilo sakra dojemně. Suprová epizoda, jenž má k té páté hvězdě opravdu blízko. „The word was Zendaya”  ()

FrankSusta

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ten jiný a velice chtěný a geniální (a v mnoha směrech komediálně provázán, zatímco mu jde v jednu a tu samou chvíli hned zděsit) pohled na násilí zkrátka tento seriál povyšuje na úplně jinou úroveň. Zároveň ta upřímnost a pravdivost (a zároveň střízlivost a nikteraká povýšenost či nadržování) okolo politického stavu USA je fenomenální a jsem rád, že má někdo koule o takovýchto věcech mluvit. Zároveň tato série graduje (občas je překvapivý, že tostále jde) každou epizodou. A Tek Knight je překvapivě sympatická a zábavná postava (oproti tomu v Gen V). ()

Chen

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Klasičtí The Boys v tom nejlepším slova smyslu. Souhlasím s tím, že pokud někdo kritizuje zrovna tuhle epizodu, pak jde o snahu "maskovat" skutečnost, že si tvůrci dělají legraci z jeho názorů a ideálů. S čím naopak nesouhlasím je to, že daný díl příběh nikam neposunul, domnívám se, že se odehrálo několik momentů, které mají, respektive budou mít na další směřování děje hmatatelný dopad. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je poněkud zneklidňující, že mnoho fanoušků přitahuje právě ta vysoká míra násilí a perverze, která je v této epizodě opět vysoko. Na jednu stranu rozumím tvůrcům, že se snaží ukázat panáky v tom nejhorším světle, ale někdy se v tom až nezdravě vyžívají a popravdě mám za to, že tvůrci musí být podobně narušení jako třeba Tarantino. Což neznamená hloupí...jedním ze znaků psychopatů je vysoká inteligence. I proto se tento seriál nedá označit jen za ujetou úchylárnu. Ba naopak, je to dostatečně chytré a dějově zajímavé, abych se k fandům řadil taky. V této epce je namíchána porce prasárniček se zajímavými událostmi...Butcherovo "odhalení" do toho ovšem nepočítám... a je nakročeno k epic finále. I když...je zřejmé, že likvidace Homelandera proběhne až v poslední řadě...pořád je to "jen" americký seriál. Tak snad pro nás budou mít tvůrci v posledních dvou dílech připraveno něco víc, než přezbrojení Bandy před závěrečnou bitvou/řadou. Postav je za mě pořád zbytečně moc a v některých linkách se jen přešlapuje na místě. ()

DavKom

Mít v seriálu hnusárny a slizkosti je cool a The Boys tak pracovali od začátku. Ale je rozdíl mít prasárny, které rozvíjejí příběh a postavy, nebo mít prasárny, které tam prostě jen tak jsou... Vraždící ovce a slepice byl alespoň ještě vtipnej a originální nápad, ale celá ta linka s úchylným Tek Knightem byla prostě úplně zbytečná... Jasně, místy vtipná, místy až zamrazilo, ale kam to posunulo příbeh? Jak to proměnilo postavy? Z mně jedna z nejslabších epizod (i když vlastně pořád fajn). ()