Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ahoj děti! Věděli jste, že váš soused, strýc nebo dokonce máma a táta se možná snaží zničit Ameriku? Zjistěte, jak je zastavit ve vánočním speciálu Avenue V! Pokud něco uvidíte, řekněte to! (Prime Video)

Recenze (19)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže jednou s chobotnicí čumí na televizi a pak najednou 10 sekund po tom co vyleze z vody umře? Proč se A-Vlak provařil? Proč se tomu říká “příprava na finále”, když se zase tak moc neděje a pochybuju, že cokoliv co se příště stane bude možné nazvat slovem “finále”. Pozn.: Hjůí je vážně idiot. Hvězdička za The Muppet show. ()

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Předposlední díl série a dost možná zatím nejlepší. Tentokrát se toho stalo fakt hodně. Deep a Black Noir konečně v akci, navíc Kevin dostal konečně prostor ukázat, co v něm je (a to nejen s chobotnicí). Nějak se to vybarvilo i kolem Sage a Ryana, na což jsme upřímně čekali celou řadu. A závěr se Starlight asi málokdo čekal. Tohle ale mělo přijít dříve a ne v předposledním díle. ()

Reklama

ddf76

všechny recenze uživatele

♪ When you see something, say something ♪ ♪ Report that groomer when he comes for you ♪ ♪ See something, say something ♪ ♪ 'Cause he hates America and Christmas, too ♪ ♪ It's the woke principal and his husband Chad ♪ ♪ Or could be your uncle who says Supes are bad ♪ ♪ It might even be your mom and your dad ♪ ♪ But listen to the golden rule ♪ ♪ If you see something, say something ♪ ♪ Call 1-800-1-Vought ♪ ♪ Could be a moocher from the welfare state ♪ ♪ Or your teacher who tries to indoctrinate ♪ ♪ A socialist who says the stars and stripes aren't great ♪ ♪ Keep your ears open and your eyes stay peeled ♪ ♪ But whatever you do, make sure your lips aren't sealed ♪ ♪ When you see something, say something ♪ ♪ Pick up the phone and make the call ♪ ♪ When you see something, say something ♪ ♪ Supes make the world a safe place for us all ♪ ♪ It might be the people who don't trust the cops ♪ ♪ Or when Sean Penn says that Supes should stop ♪ ♪ It might even be your mom and your pops ♪ ♪ But don't forget the golden rule ♪ ♪ If you see something, say something ♪ ♪ Call 1-800-1-Vought ♪ ♪ Could be the scientist who makes vaccines ♪ ♪ The guy with the beard who's a beauty queen ♪ ♪ The immigrant who keeps your apartment clean ♪ ♪ Keep your ears open and your eyes stay peeled ♪ ♪ But whatever you do, make sure your lips aren't sealed ♪ ♪ Put them on the naughty list ♪ ♪ We can't let those commies win ♪ ♪ So when you see someone who's looking suss ♪ ♪ Just turn those losers in ♪ ♪ When you see something, say something ♪ ♪ Report that groomer when he comes for you ♪ ♪ See something, say something ♪ ♪ 'Cause he hates America and Christmas, too ♪ ♪ It's probably those who don't believe in God ♪ ♪ And anyone who thinks that Supes are a fraud ♪ ♪ So tell them all the golden rule ♪ ♪ If you see something, say something ♪ ♪ Call 1-800-1-Vought ♪ ♪ And you'll be a hero, too ♪ ()

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím nejlepší díl 4 série. Sedlo mi tady všechno. Chace Crawford konečně dostal více prostoru a baví mně. Jedna jeho scéna s Noirem mě rozesmála "brácho...brácho!". V samotné epizodě se toho stalo hodně a jsem překvapený jak emocionální to bylo. Takhle to u tohohle seriálu ještě nebylo. Doprdele poprvé za celou dobu si uvědomuji, že tu bandu čuráků (jak by řekl Butcher) mám fakt rád a záleží mi na nich. Kurva jestli to finále této série dojebou jako finále v Gen V, tak toho Homelandera zabiju osobně. Takže za týden, čau. :) ()

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Štve mě, že neustále dostaneme nějakou bitku, která absolutně nic nevyřeší. Když už nechce někoho zabít, tak je aspoň pořádně zdecimujte. Takhle se opět nikam neposuneme. I přes pěkný konec, jsem se docela nudil kvůli polovičatému přístupu. Všechno se jen natahuje pro další epizody a tím, že příště máme finále, mě to irituje ještě více. ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama