Reklama

Reklama

Obsahy(1)

K Billymu a Hughiemu se do týmu přidá nový člen Frenchie – odborník přes zbraně a techniku. Za Frenchieho pomoci se pokouší zlikvidovat superhrdinu Translucenta. (FrankSusta)

Recenze (23)

Cappuccino 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Návšteva onkológie pobavila a zo Sedmičky je zatiaľ najvýraznejší Homelander, ktorý do epizódy priniesol aj trochu napätia. Dúfam však, že v ďalších častiach ponúkne seriál okrem skvelého humoru aj nejakú hĺbku. Šialené správanie superhrdinov je zatiaľ síce naozaj zábavné, ale časom môže omrzieť. Okrem toho musia tvorcovia vystavať aj nejaký hodnotnejší príbeh, na čo však majú dostatok priestoru a možností. Zatiaľ veľmi dobrých 4/5. ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Do cesty za Hugieho pomstou sa dostáva superhrdina Translucent. Na túto prácičku bude nutné rozšíriť team o odborníka na zbrane a tým je Franchie. Ako ale zabiť super hrdinu, ktorý je neviditeľný a jeho telo je nepreniknuteľné?  Prevedenie: O dosť lepšie ako prvá časť a dosť sa nám predstavujú charaktery na oboch stranách. Mňa ale stále zaujíma o čo ide Butchovi a prečo je tak zasadený na superhrdinov, ale to sa asi za chvíľu dozvieme.  Frachie je veľmi dobrá postava a mám silný pocit že si ju o chvíľu obľúbim ešte viac. 91% ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Super, nadšení po první epizodě mi nejen vydrželo, dokonce se upevnilo. I druhý díl byl patřičně výživný, příběh mě opravdu baví a tvůrci do něj dostali i A- Trainovu návštěvu dětské onkologie, která mě totálně odrovnala. Seriál s takovou dávkou cynismu a bezskrupulózního jednání mi snad tvůrčí kolektiv natočil na přání. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"I'm a fucking superhero, guy. We fight gangs and terrorists. We save the world daily. I've stood in front of thousands of screaming fans, all of 'em creaming their jeans. Uh Who are you? A water balloon filled with blood and meat. Homelander's gonna find me, and when he does, he's gonna burst you wide open. I'm gonna make it home in time for cocktails. 'Cause that's who you are, and that's who I am. You're not the hero of this story. And I'm not the one who's trapped." ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fešáci v upnutých trikotech, prvoplánově kladní, zoufale nudní, zachraňující nás šváby před intergalaktickým zlem. Elasťákoví superhrdinové mě neberou. Pár pokusů proběhlo, občas to bylo (dokonce moc) fajn (druhý Captain America), vesměs ale v přítomnosti těchhle nadexistencí zívám a sleduju hodinky. Karl Urban coby ostřílený Butcher a Jack Quaid coby pískle Hughie to můžou změnit. Tvoří totiž páteř týmu, který má za to, že superhrdinové představují v reálném světě hrozbu. Argumenty Hughieho jsou jasné, o Butcherových důvodech, proč by každého superhrdinu viděl nejraději někde naloženého v sudu, se teprve dozvíme. Říkají si The Seven a reprezentují gigantickou společnost jménem Vought, která tvoří jejich veřejnou image a spravuje všechny ty zlaťáky, které tahle parta přináší. A že jich není málo. Zatím z nich vyčnívá blonďatý nováček Starlight (Erin Moriarty), která brzy pochopí, že se její modly nechovají tak, jak si představovala (a občas před ní sundají elasťáky), hlavní kápo, neohrožený egoman Homelander a neviditelný Translucent, který se občas rád prochází po dámských i pánských záchodech. Právě toho naše čerstvě poskládaná skupina, která se rozrůstá o nové týpky Frenchieho a Mother's Milk, zajala a trošku mu pocuchala pěšinku. PS: A-Trainova návštěva dětské onkologie skvostná. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (1)

  • Písnička, která hraje ve 2. minutě, je „Dans Ma Ruche“ od Guizmo. V 8. minutě hraje „Neat Neat Neat“ od The Damned. Ve 21. minutě „La Foule“ od Youssoupha. Na konci epizody „Cherry Bomb“ od The Runaways. (Duoscop)

Reklama

Reklama