Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Billy povolá do týmu dalšího člena – M.M. (Laz Alonso). A-Train se účastní závodu o nejrychlejšího muže planety a zjišťuje se, že má přítelkyni Popclaw. (FrankSusta)

Recenze (18)

vodkasesemte

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I have to go home. Kde je latex? Možná v další serii… I cant wear that. Its not me. Its totally ou. Its bold, its brave, its feminist. Empowering. It says you are confident in your own skin and you are not afraid to show it. Most importantly, it tells the story. Of your transformation of what you are going through. Its my body. I have the right to choose how much of it I show. Thats true. You do. You just wont be doing it in The Seven, unless it is wrapped in that. You know how to write in the English language in a passable fashion. Are you gonna eye-fuck that all day? Nepozná ho. Havent we met before? Měl si vzít autograf. They are just ppl. But they snap their fingers and we jump. Attagirl. Compound V. Steroids for Sups. Lost track of time. Baptism of fire. The price, whatever it is, I will pay it. You really dress the part. You really dress the part. I dont know if the really want you to be hero. I think they just want you to look like one. I dont bite. Unless you want me to. George Mastras (written by) ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Říkají si The Seven a reprezentují nenažranou společnost Vought, která spoluvytváří jejich veřejnou image a spravuje všechny ty zlaťáky, které tahle parta přináší. A že jich není málo. A téhle gigantické skvadře nyní někdo vyhlásil válku: konkrétně obyčejný prodavač elektroniky Hughie, bývalý voják Mother´s Milk, v jádru citlivý Frenchie, který nicméně projevuje zálibu v extrémním násilí a v neposlední řadě ostřílený Butcher, který téhle bandě tak nějak šéfuje. A-Train, který svou devastující rychlostí stojí za smrtí Hughieho přítelkyně, se chystá na ultrasuper závod, před kterým si bere extrasilný steroid. Jeho poloutajovaná přítelkyně Popclaw si pak ze žalu dávku rovněž píchá a rozjede solidní koncert. Stačí pár slov a ze The Seven může být banda feťáků. Kam až zajdu, abych se udržel nahoře? ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Aneb pokud hledáte v současnosti seriálový počin, v němž vyznívají tragické scény až přímo absurdně komicky, The Boys jsou neskutečně žhavým kandidátem.... ()

Galerie (28)

Zajímavosti (6)

  • Při nástupu A-TRAINA na stadion hraje „Fight Night“ od Freedom & Kevin Skaggs & Alexander Pol. Na konci epizody hraje „Stop!“ od Jane's Addiction. (Duoscop)
  • Diváci na stadionu sledující závod A-Traina (Jessie Usher) a Shockwava (Mishka Thebaud) byli převážně doděláni speciálními efekty z finančních důvodů. (NiWi)

Reklama

Reklama