Točí se dokument o Sedmičce. Kimiko začíná kreslit podivné obrázky, které by mohly podle Bandy býti informacemi o jejím původu. M.M. proto vyhledá superhrdinu Mesmera (Haley Joel Osment), aby za pomoci své superschopnosti zjistil, co tyto obrázky znamenají. (FrankSusta)

vodkasesemte

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I m just trying to be honest. We dont make jokes or judgment here. I have seen guys like you before. Go ahead, give him the stick… or I put this stick where use to be. You are bunch of fake, symbolish be?cunts. Broke your dick just for laugh. Wheres your fucking rage? Your selfrespect? Sitting here in a little shitty circle. You should be out there with a fucking chainsaw going after him. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Marketingové záležitosti Voughtu byly opravdu parádní a Deepova omluva mezi ně rozhodně patřila:-) Terapeutické sezení "Vedlejších ztrát" bylo ale ještě lepší (kvůli Ice Princess jsem si málem natrhl bránici), bavila mě i zápletka s Kimiko a Mesmerem, ale... Ukázalo se, že jsem opravdu ujetý zmetek, protože mi chybělo všechno to párání, trhání, vyvrhování, pálení a zplošťování, které jsem si tak užíval v předchozích epizodách. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V každé epizodě je minimálně jedna lahůdková scéna. V této asi vede sezení postižených. Stejně tak pobavila sešlost vyhaslých hvězd a camea B. Zane a Tary Reid...konec konců i Osmenta, byť ten se zdržel déle. Navíc se v této epizodě schyluje k průniku...a to je v kontextu s tímto seriálem myšleno všemi myslitelnými způsoby. ()

Phietros

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Starlight utrzena ze rezetu, ma pochyby. Asijská holka se sblizuje. Marketing hrdinu. Terapie, sezení haughio s poldou, kterej je tam utre:D. Prasknutí péra do huby Starlight od Rybaka. Společna bolest našich anti hrdinu, oba přišli o ženy Beccu a Robin. Superhrdina co čte myšlenky, přečte Asiatku a její jméno Kimiko. Raynorova zamítla požadavky výměnou za modrou ampuli, bojí se homelandra. Haghie první polibek starlite. ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

William Butcher má důkaz, že gigant Vought sloučeninu píchá miminům a chce písemné zaručení, že Homelandera budou stíhat a soudit v plném rozsahu. Vought (s Deepem) marketingově zase zaválel. Ostatně šéfka Madelyn Stillwell dál látá, co její ovečky způsobily. Butcher to pak na „sezení“ solidně rozjede. Právě Butchera a Hughieho spojuje, že oba přišli (vinou nenažrané společnosti) o partnerku. To Frenchie nechce přijít o Kimiko. Škoda, že lidmi pohrdající Homelander nebo superhrdiny nesnášející Butcher ostatní zastiňují, další postavy jsou prostě méně výrazné, což ale není chyba hereckého obsazení. ()

• Písnička, která hraje na začátku epizody, je „You Got It All To Give“ od Dan Gautreau & Wolfgang Black. Ve 25. minutě hraje „Fame“ od Irene Cara. Na konci epizody hraje „Big Shot“ od Billy Joel. (Duoscop)
  • V epizodě můžeme vidět jak tvůrce Eric Kripke projevuje podporu svým pravým účtem @therealkripke na twitteru Starlight po jejím výstupu na Believe Expo. (TaNya_)