Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dozvídáme se mnoho z Frenchieho minulosti. Kimiko, M.M. a Frenchie se potřebují kvůli důležitým informacím dostat do jedné nemocnice, kam zalétává Stormfront. Butcher, Hughie a Starlight se jim pokouší krýt záda, avšak ne moc úspěšně. Co skrývá podivná nemocnice? (FrankSusta)

Recenze (23)

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze začátku jsem se lekl, že nesleduju správnou epizodu. Jakoby něco chybělo, nějaké propojení s minulou epizodou. Ale pak se rozjel rychlík abnormálních proporcí. Důležité informace prozradili další díl ve skládačce jménem Vought. Nikdo nemá šanci vyřešit tento problém v druhé sezóně a to mi dává naději na kvalitní obsah pro další sezónu. Moc se na to těším. PS: Shawn Ashmore byl Iceman, nyní Fireman a příště prostě musí mít roli Watermana :) ()

panki9922 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Znova množstvo skvelých vecí buď čisto pre zábavu a oko diváka, ale aj podpovrchových narážok a myšlienok. Čo ale hodnotím ako najlepšiu vec, je moment, kedy sa Homelander snaží získať dav ľudí skandujúcich proti nemu a keď sa mu to nedarí, bez mihnutia oka ich stovky spáli. A potom sa vráti späť zo svojich myšlienok do reality. Lenže jeho postava - sociopat s obrovskou mocou - je tak dobre vykreslená, že ma táto scéna šokovala a uveril som že je toho skutočne schopný. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vracíme se o nějaký ten pátek zpět, tentokrát o osm let, pak zase o pět a dokreslujeme některé motivace. Žádná hitparáda to ovšem není, stejně dopadá větší polovina Sedmičky, která je dál zoufale nezajímavá a nevyužitá. Naopak velmi atraktivní osazenstvo má psychiatrická léčebna, do které se naše parta dostává. Konečně zase nějaké rozkošné překvapení. Pacienti v ní mají zatraceně bizarní schopnosti („To bylo jeho podělaný péro.“ – „Nebuď takovej puritán!“). Přetahovaná mezi Homelanderem a Stormfront graduje, vztah jak na houpačce. Linie s Deepem coby trnité cesty padlé hvězdy zpátky je dle mého zoufalá. Násilné scény a hrubý slovník mají každopádně zelenou. ()

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Díl s největší náloží akce i zvratů a stejně se to neobešlo bez dobrých dvaceti minut vaty. Nevím, proč mě ty komornější momenty mezi hlavními postavami, jejich minulost a vzájemné interakce tak nebaví, ale je to bohužel hlavní důvod, proč z Boys nejspíš nikdy nebudu tak unešenej jako z jejich konkurence. Přesto, Hitler v sukni je cool a nástup Lamplightera jakbysmet. Jen škoda, že kvůli takovým věcem musím celkem protrpět ten zbytek. ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Parta sa vydá preskúmať laboratórium na panákov, ktoré vďaka ich šikovnosti ľahne popolom. Podarí sa im spojiť s dozorcom, ktorý ovláda oheň a má z Regiem nevybavené účty z minulosti. Zatiaľ sa nám Homelander zaláskoval do Stormfront ktorá mu odhalila tajomstvo jej minulosti a kláti je naozaj vždy a všade... Prevedenie: zatiaľ najlepšia časť série. Príbehy sa posúvajú na všetkých frontách a nikto nevie čo z toho vylezie. Masaker v labákoch dodal akčnosť a to precitnutie ohnivého mužíčka tiež dodalo na hodnotení. 98% ()

Galerie (14)

Zajímavosti (4)

  • Pro epizodu byla vytvořena animatronická loutka penisu, kterým Love Sausage (Andrew Jackson) chytne Mother's Milka (Laz Alonso) kolem krku. (NiWi)
  • Sage Groove Psychiatric Hospital je ve skutečnosti St. Thomas Psychiatric Hospital nacházející se v kanadském Ontariu. (NiWi)
  • Na začátku epizody hraje „Casquette À L'envers“ od Sexion d'Assaut a po ní následuje „Happy Together“ od The Turtles. Při obědě v Církvi společenstva hraje „Orinoco Flow“ od Enyi a na konci epizody „Thank You For Being A Friend“ od Cindy Fee. (Duoscop)

Reklama

Reklama