Reklama

Reklama

Spolu se svým doprovodem jste v úterý v 19 hodin zváni na premiéru filmu "Úsvit sedmičky" do Lamplighterova sálu ve věži Voughtu! Po projekci budete moci položit otázky režiséru Adamu Bourkeovi; následovat bude after party, kde za gramofony nastoupí Super DJ Malchemical! Sledujte s námi největší skutečný příběh o původu amerického superhrdinského týmu číslo 1 a buďte u zrodu legendy! (Prime Video)

(více)

Recenze (27)

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: V ktorom sa posúvame o dekádu dopredu. Homelander seká dobrotu ale začína mu z toho kvapkať na karbit. Starlight dostane ponuku, ktorá sa neodmieta. Bucher a jeho tým lovia "Panákov" už iba v medziach zákona. Do hry sa nám dostáva nová partička superpanákov. Prevedenie: Normálne som si užíval toho Homelendera zahnaného do kúta. A je iba otázka času kedy vybuchne a začnú po lese lietať triesky. Starlight už nie je zakríknutá školáčka ale vystrkuje aj rožky a to bude dosť zaujímavé. 91% ()

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

#ReleaseTheBourkeCut. Tenhle seriál mi hodně chyběl. Úvod třetí řady na jedničku. Buduje základy pro celou řadu a připomíná divákům v čem tahle show vyniká. Antony Starr v roli Homelandera mě nepřestává bavit a já ho žeru při každé scéně. Jedna brutální scéna s chlápkem, který se dokáže zmenšovat neměla chybu :-D. Jo tenhle seriál jsem už potřeboval :-) P.S. Strašně se těším na Soldier Boye! ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už jen podle “viděli jste” jsem zjistil, že vůbec nemám ponětí o čem byly předchozí rady. Opravdu nechápu jak moc těžké je točit uzavřené řady aby si nebylo nutné pamatovat detaily toho co jsem viděl před bambilionem let. No nic. Asi jsem hodně zapomněl, protože “gay scéna” mi přišla chvilku jako vykrádání Diktátora (scéna s porodem) a pak celkem debilní (jak mohl zmenšená tak rychle běhat po místnosti?). ()

jirikzaboj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bbbboys are back baby!!!! A je to sakra šílený. Opět narvané odkazy a easter eggs na jiné superhrdinské filmy, rozlomené tabu a ověřené spekulace. Termite část fakt super, moc jsem se smál. A uvedení do příběhu taky na jedničku. Zpět ve vší parádě všechny známé postavy a nechyběl k tomu ani Billy Joel. Geniální hoňka scene, která boří meme scénu na internetu, nebezpečný Homelander a prcatelná Starlight. Tohle bude velkolepé! ()

FrankSusta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

...aneb to, co jsem tak moc potřeboval. Mé obavy vůči třetí sérii po skončení série druhé (třeba jako že další série je zbytečná) jsou úspěšně vyvráceny a já jsem rád, že jsem rád, jelikož tohle byl naprostý odpal!!! Hromady nadávek, parodie na DC, topení v kokainu, šukání panenky Barbie, exploze penisu, a mnoho dalšího nám tento díl nadělil, a je to prostě bomba!!! The boys válej, a jsem fakt zvědavej na další díly této megasérie!!! ()

Galerie (8)

Zajímavosti (5)

  • Při uvedení fiktivního filmu „Dawn of The Seven“ na začátku epizody reportérka chválí režiséra filmu Adama Bourka (P.J. Byrne) a jeho přetáčky. On ji odpoví, že to způsobil hlavně hashtag fanoušků „#releaseTheBourkeCut“. Je to narážka na „#releaseTheSnyderCut“ pro film Justice League (2021), který společnost Warner Bros. opravdu po internetové vlnové smršti fanoušků vydala. (jirikzaboj)

Reklama

Reklama