The Female of the Species (S01E04) (epizoda)

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2019, 57 min

 • Remivsremi
  *****

  Čtvrtá epizoda, polovina první řady a prozatím nejlepší část. Děje se tady toho hodně. Největší radost mám však z celkového pojetí. Násilí zde není prvoplánové. Toho jsem se po trailerech trochu bál. Nejdůležitějším prvkem jsou postavy. Jsou dostatečně prokreslené, mají důvody pro své činy, rozvíjejí se a s každou další minutou se někam posouvají. Mám z toho ohromnou radost. Najdou se i památné scény. Únos letadla je perfektní ukázkou toho, jak Superman, tedy Homelander, přemýšlí a jedná. Vtípky na Aquamana se neomrzí a děj jasně směřuje za svým cílem. Amazon doručil kvalitní podívanou.(26.7.2019)

 • Heisenberg_
  *****

  "Víte, sami stojí za hovno. Ale společně, jsou Spice Girls zkurveně dobrý." "A jaká je pointa?" "Pokud nebudeme držet pospolu tak jsme v prdeli!" ... Boj za práva delfínů, suprák na dopingu a absolutní neschopnost uchovat bezpečí na palubách aerolinek - témata, jenž tenhle žánr již delší dobu potřeboval. A Homelander se může zařadit do čeledi zmrdovitých...(12.8.2019)

 • Loki_Six
  *****

  "What's Sporty Spice up to? Sporty fucking Spice. What is she up to? Exactly. How about Posh? You know what she's doing? Making clothes for anorexics. Right? Not exactly a growth market. And Baby? You know what she's doing? Fuck all. Not even page six of the Daily Mail. And Scary Spice? Up to her eyeballs in lawsuits and sex tapes. Ginger, on the other hand, has released three albums. Passion, Schizophonic and Scream If You Wanna Go Faster. They'll all make your ears bleed. You see, when they're apart, they're absolute fucking rubbish. But, you put them together, they're the goddamn fucking Spice Girls."(18.8.2019)

 • Necrotongue
  *****

  I kdyby děj čtvrté epizody za nic nestál, rozhovor o Spice Girls a "záchrana" delfína by mi určitě odrovnaly bránici. Naštěstí se ukázalo, že tím tvůrci ani zdaleka nevystříleli všechnu munici a předvedli mi další detailní pohled do korporátní žumpy, zničili dalším naivním dušičkám jejich iluze a celkově se na postavách DC Comics pěkně vyřádili.(25.11.2019)

 • 3DD!3
  *****

  Tak tohle je špica. Fantastická akce v letadle nepotřebuje super triky, aby diváka posadila do sedačky. Silné scény, které přesně kopírují stav dnešního světa. Únos delfína nemá chybu.(8.8.2019)

 • - Butcher (Karl Urban) nazve neznámou dívku v angličtině „The Female“, což je také jméno postavy z komiksů. (NiWi)

 • - Písnička, která hraje na začátku epizody, je „Strike Blues“ od Johna Lee Hookera. Ve 47. minutě hraje „Wannabe“ od Spice Girls. (Bioscop)

 • - Karen Fukuhara sleduje v televizi „Howoagero!“ od Boys And Men. (Bioscop)