Over the Hill with the Swords of a Thousand Men (S02E03) (epizoda)

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2020, 59 min

Jízlivé tematizování superhrdinů jako blyštivých celebrit s kontrasty bezohledných činů pokračuje. „Až tu budeme všichni hotovi, koupím ti pěkné, velké rodinné balení nejlepšího lubrikantu a budu ti lechtat koule, dokud mě nebudeš prosit, abych přestal, a i tak nepřestanu. Prostě nepřestanu,” reaguje Butcher jízlivě na zprávu, že média už vědí, že Vought podával Sloučeninu V dětem po desetiletí. V čemž má prsty Hughie se Starlight. Akcie společnosti závratně klesají. Stormfront dostává víc prostoru, což se Homelanderovi nelíbí. Cílem je bratr Kimiko, superterorista, jen je o něj zájem z vícero stran. Velryba moc fajn, ale (určitě budu v menšině) zatím to stejně jako minule krapet dře.(28.9.2020)

Taková koncentrace akce a nečekaných plot-twistů, se nevidí ani v celovečerním filmu. The Boys to rozjeli ve velkém a doufám, že jim tempo vydrží po zbytek série.(14.9.2020)

"A hudbu k našemu filmu bude dělat ten nejpovolanější. Hans Zimmer!" ____ Nevím jestli jsem jediný, kdo v komických frcích plných despektu vidí ty cynický paralely, který slouží jako amorální výsměch Snyderovi a jeho Justice League, ale pokud ano, tak to nemá sebemenší chybu - velrybí kamikadze nevyjímaje.... Za delší časový interval jsem navíc v seriálovém odvětví fakticky neviděl antagonisty, kteří by mě dokázali tak efektivně nasrat - egocentrička Stormfront se k šulibrkovi Homelanderovi hodí až běda....(6.9.2020)

7/10(13.9.2020)

Už tady se začaly rozdávat karty na finále. Stromfront opět dostala trošku prostoru a využila ho bravurně. Druhá řada šlape. Bohužel teď musíme čekat a já se přitom těšil na pořádný binge. Co se dá dělat.(4.9.2020)