ZeroCZ1233

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Seth Rogen absolutně kašle na kolegiální respekt a když se mu něco nelíbí, tak to prostě řekne (viz jeho peprné vyjádření k závěru Game of Thrones) a tahle epizoda je jen dalším příkladem, kdy z rozjeté poťouchlé narážky na Snyderovu tragickou DCEU patlaninu z minulých epizod přešel na trefnou satirickou rošádu ohledně průmyslu drtící korektnosti. Plus jsem nikdy nečekal, že někdy uvidím roztomilého buldočka, jak sexuální drtí nevinného plyšáka za tónů mé milované Dream On. To prostě umí jen The Boys. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"You enjoying this?" "Yeah. This new Joss Whedon rewrite really signs, huh? Just look at these strong female lesbians! Aren't you inspired?" ____ Kreativní mámvpičismus a parodická nebojácnost tvůrců fakticky nezná mezí - řešením diverzity a queer otázek od soumraku do úsvitu nevyjímaje - myšleno jak obrazně, tak doslova. Aerosmith v závěru boží.... ()

panki9922

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Linka Maeve krásne poukázala ako neprirodzene a tupo vyzerá silená politická korektnosť súčasnosti. Je vidieť, že si tvorcovia užívajú písanie seriálu a ja si užívam seriál. V každom diely sa nájdu umné satyrické narážky na aktuálny Hollywood resp. spoločnosť ako takú a k tomu má seriál mnohé postavy, ktoré majú zaujímavý vývoj. Veľké plus za ďalšiu skvelú pesničku na záver Dream on. ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Butcher po událostech s Beccou jako by rezignoval, s čímž se ovšem zbytek bandy nehodlá smířit. U Homelandera (kterému padají čísla) aktuálně velmi platí moudrá slova, že s velkou silou přichází velká zodpovědnost. A ta tady chybí, což se projeví „při zásahu“ proti teroristovi. Stormfront ho svým moderním přístupem k fanouškům solidně sžírá, i když jejich vztah doznává změn. Antony Starr dál kouzelně démonický. Své laserové oči pak úžasně předvede při snové sekvenci na demonstraci. Rozkošné. Stejně fajn je pak i scéna, při které se do toho opře Kimiko. Rád dám zase čtyři hvězdy. ()

Lenka.Vilka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hmm, tohle bylo žrádlo od začátku do konce. Trable s Black Norem? Skvělý. Kimiko? Ok, už se s ní konečně někam dostáváme. Homelander a Stormfront? Už nejsem nejmladší, takže můžu s jistotou říct, že tohle se nezmění a moje nejoblíbenější písnička od Aerosmith bude už navždy Dream On. Jenom si nejsem jistá, jestli nebudu potřebovat trochu laseru do hlavy, abych si to nepřehrála hlavě, až jí znovu uslyším :D Terror a plyšák? Už nejsem nejmladší, takže můžu s jistotou říct, že tohle se nezmění a moje nejoblíbenější písnička od Aerosmith bude už navždy Dream On. Jenom si nejsem jistá, jestli nebudu potřebovat trochu laseru do hlavy, abych si to nepřehrála hlavě, až jí znovu uslyším :D ()

• V 18. minutě hraje píseň „Show Star“ od Ashota Philippa & Galina N. Ajvazjan a na konci epizody hraje „Dream On“ od Aerosmith. (Duoscop)