panki9922

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Znova množstvo skvelých vecí buď čisto pre zábavu a oko diváka, ale aj podpovrchových narážok a myšlienok. Čo ale hodnotím ako najlepšiu vec, je moment, kedy sa Homelander snaží získať dav ľudí skandujúcich proti nemu a keď sa mu to nedarí, bez mihnutia oka ich stovky spáli. A potom sa vráti späť zo svojich myšlienok do reality. Lenže jeho postava - sociopat s obrovskou mocou - je tak dobre vykreslená, že ma táto scéna šokovala a uveril som že je toho skutočne schopný. ()

dO_od

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

// Díl s největší náloží akce i zvratů a stejně se to neobešlo bez dobrých dvaceti minut vaty. Nevím, proč mě ty komornější momenty mezi hlavními postavami, jejich minulost a vzájemné interakce tak nebaví, ale je to bohužel hlavní důvod, proč z Boys nejspíš nikdy nebudu tak unešenej jako z jejich konkurence. Přesto, Hitler v sukni je cool a nástup Lamplightera jakbysmet. Jen škoda, že kvůli takovým věcem musím celkem protrpět ten zbytek. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Šestá epizoda přinesla celou řadu informací z kategorie těch opravdu podstatných, a už to by mi stačilo k tomu, abych se rozhodl pro nadprůměrné hodnocení. Tvůrci si ale vzpomněli na to, čím byla dobrá první řada, a nabušili díl výbornou akcí, napětím i spoustou kvalitního humoru. Rodičovský rozhovor nad Hughiem byl skvělý:-) ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ze začátku jsem se lekl, že nesleduju správnou epizodu. Jakoby něco chybělo, nějaké propojení s minulou epizodou. Ale pak se rozjel rychlík abnormálních proporcí. Důležité informace prozradili další díl ve skládačce jménem Vought. Nikdo nemá šanci vyřešit tento problém v druhé sezóně a to mi dává naději na kvalitní obsah pro další sezónu. Moc se na to těším. PS: Shawn Ashmore byl Iceman, nyní Fireman a příště prostě musí mít roli Watermana :) ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vracíme se o nějaký ten pátek zpět, tentokrát o osm let, pak zase o pět a dokreslujeme některé motivace. Žádná hitparáda to ovšem není, stejně dopadá větší polovina Sedmičky, která je dál zoufale nezajímavá a nevyužitá. Naopak velmi atraktivní osazenstvo má psychiatrická léčebna, do které se naše parta dostává. Konečně zase nějaké rozkošné překvapení. Pacienti v ní mají zatraceně bizarní schopnosti („To bylo jeho podělaný péro.“ – „Nebuď takovej puritán!“). Přetahovaná mezi Homelanderem a Stormfront graduje, vztah jak na houpačce. Linie s Deepem coby trnité cesty padlé hvězdy zpátky je dle mého zoufalá. Násilné scény a hrubý slovník mají každopádně zelenou. ()

• Na začátku epizody hraje „Casquette À L'envers“ od Sexion d'Assaut a po ní následuje „Happy Together“ od The Turtles. Při obědě v církvi kolektivců hraje „Orinoco Flow“ od Enya a na konci epizody hraje „Thank You For Being A Friend“ od Cindy Fee. (Duoscop)
  • Pro epizodu byla vytvořena animatronická podoba penisu, jímž Love Sausage chytne M.M. kolem krku. (NiWi)
  • Lamplighter (Shawn Ashmore) v epizodě používá k vytvoření žáru Zippo zapalovač, stejně jako Pyro ve filmu X-Men 2 (2003). Ashmore v x-menovské trilogii ztvárnil postavu Icemana. (NiWi)