The Boys (TV seriál)

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2019–2020, 15 h 53 min (Minutáž: 55–66 min)

Předloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Karl Urban, Jennifer Esposito, Jack Quaid, Elisabeth Shue, Colby Minifie, Brittany Allen, Laz Alonso, Chace Crawford, Brittany Drisdelle, Karen Fukuhara, Alanna LeVierge, Dominique McElligott, Nathan Mitchell, Erin Moriarty, Caitlyn Sponheimer, Brendan Beiser, Shaun Benson, Ann Cusack, Mike Donis, Jimmy Fallon, Anton Gillis-Adelman, Alex Hassell, M.E. Lewis, Paulino Nunes, Simon Pegg, Antony Starr, Jessie T. Usher, Giancarlo Esposito, David Andrews, Ana Sani, Jordana Lajoie, Jay Yoo, Mishka Thébaud, Bill Turnbull, Malcolm Barrett, Christian Keyes, David Reale, Christian Bako, Biden Hall, Chad Allen, Shantel VanSanten, Wallace Langham, Jordan Andonov, Adam Waxman, Brittany Johnson, Grace Armas, Billy Zane, Brit Morgan, Nicola Correia-Damude, Jim Annan, John Williams, Nicole Maroon, Haley Joel Osment, Jackie Tohn, Anna Khaja, Da'Vinchi, Tara Reid, John Doman, Reid Janisse, Seth Rogen, Alvina August, Laila Robins, Farid Yazdani, Jim Beaver, David Webster, Tomer Kapon, Alex Chung

Komentáře uživatele Remivsremi k tomuto TV seriálu

Parádní začátek. Pozvolne uvedení do děje, představení hlavních postav a prokreslení světa superhrdinů, kde ne každý (jestli vůbec někdo) si hraje na Mirka Dušína. Pokud se bude první řadu řešit spíše "detektivní" linka, budu moc rád. Potenciál je zde obrovský.(26.7.2019)

Čtvrtá epizoda, polovina první řady a prozatím nejlepší část. Děje se tady toho hodně. Největší radost mám však z celkového pojetí. Násilí zde není prvoplánové. Toho jsem se po trailerech trochu bál. Nejdůležitějším prvkem jsou postavy. Jsou dostatečně prokreslené, mají důvody pro své činy, rozvíjejí se a s každou další minutou se někam posouvají. Mám z toho ohromnou radost. Najdou se i památné scény. Únos letadla je perfektní ukázkou toho, jak Superman, tedy Homelander, přemýšlí a jedná. Vtípky na Aquamana se neomrzí a děj jasně směřuje za svým cílem. Amazon doručil kvalitní podívanou.(26.7.2019)

Konec, který vás dokáže naštvat, ale takovým tím vtíravých, lehce pozitivních způsobem. Chci další sezónu, okamžitě. Nezbývá mi nic jiného než se pustit do komiksu. První řada je tím správným alternativním řešením pro současnou televizní produkci komiksové sekce. Je to dobře napsaný příběh s postavami, které si oblíbíte, dokážete s nimi prožívat jejich strasti a padouchy budete správně nesnášet. Smělé se do toho pusťte. Season 1 - 80%.(27.7.2019)