poster

Ženy v běhu

 • anglický

  Jogging for Love

  (festivalový název)
 • Slovensko

  Ženy v behu

Komedie

Česko, 2019, 93 min

Externí recenze k filmu (8)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ****

  "Ženy v běhu jsou zkrátka pohodová podívaná s velmi pozitivním akcentem. Příběh má spád, nenucený humor a dobré poslání. Potěší i herecké výkony, zvláště pak Vetchý. Jeho rodinka s Kostkovou pak skýtá ty nejpamětnější scény ve filmu. Dalším plusem je i prostředí, ve kterém se děj odehrává, tvůrci…" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) ***

  "Ženy v běhu totiž nejsou film, ale televizní inscenace, která má trochu větší rozpočet než průměrná česká televizní inscenace. Je to ostatně vidět i na hereckých výkonech, které jsou vzácně konzistetně sitcomové, s jasnými pointami a jasně vyjevenými obličeji, aby ty pointy všem došly i když zrovna…" (více)

 • Filmpress.sk (Nina Hradiská)

  "Ako hovorí propagačný slogan snímky, je to „komédia o ženách, ktoré sa neboja vybehnúť šťastiu v ústrety“. Jej posolstvo je jasné a optimistické: v športe i v živote je dôležité vytrvať, nevzdať sa pri prvej prekážke, prekonať vlastné limity. Dobrý pocit, že všetko sa dá, ak človek chce, že každý…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Vzpomínka na komedie Láska je láska, Život je život nebo Bezva ženská na krku nepatří k těm nejradostnějším, avšak Ženy v běhu mají naštěstí k podobně bizarně rozpadlým paskvilům daleko a ve filmové kariéře Martina Horského tvoří dosavadní vrchol..." (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) ***

  "Příběh sleduje matku v civilním podání Zlaty Adamovské, která se snaží splnit poslední přání svého zemřelého manžela a zaběhnout maraton. K tomu potřebuje zlanařit své tři dcery - utrápenou matku a ženu v domácnosti (Tereza Kostková), znuděnou hipsterku (Jenovéfa Boková) a po dítěti bezhraničně…" (více)

 • Pinbacker.cz (Linda Keršnerová) ***

  "Jednodušší (pouze ojediněle primitivní) humor, přímočará zápletka a pokyvování směrem ke kýči by nemělo automaticky ze stravitelné české komedie dělat fackovacího panáka. Při troše dobré vůle se u ní mohou pohodlně bavit i ti, kdo ví, že s chlapem můžete spát, když zrovna chcete, a ne proto, že…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ***

  "Nemusíte souhlasit se vším, co Ženy v běhu proklamují. Může vám dokonce podobně jako mně jít proti srsti, že se zápletky všech ženských postav točí kolem vztahů s muži. Díky sympatickému obsazení ale tahle komedie o běhu životem vyjde jako milá oddechovka, jejíž sledování se dá zvládnout bez…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ****

  "Ženy v běhu přinášejí do českých kin dobrou náladu, vkusnou zábavu, technicky zdařilý film a hřejivou náladu. Takhle mají vypadat české komedie. Když je odvedeno kvalitní řemeslo, komerční kalkul je naprosto v pořádku." (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace