• Austrálie

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2019, 77 min

Tieto hrdinské animáky začínajú tak trošku už nudiť a hlavne ich záporáci sú čoraz viac suchší, už by mohli troška pribrzdiť s takouto bezduchou tvorbou.(12.5.2019)

Malinko mě zklamalo nové složení Justice League, některé opory chyběly a je vidět, že se v novém univerzu hodně jede na ženskou emancipaci. Krom toho, že je člověk zvyklý na staré postavy, v tom nevidím zásadní problém, horší ale je, že Fatal Five zůstane pouze jedním z mnoha animáků již ostříleného Sama Liu, ovšem znovu si ho určitě pouštět nepotřebuji a sem tam bohužel nastala nuda. Příští Batman snad dojem zas napraví.. PS : Potěšil Mr. Terrific, kterého jsem v animácích ještě neviděl.(10.5.2019)

Predošlé tri animáky od Sama Liu boli super, tento a Reign of Supermen ma moc nebavili. Justice League mám rád, ale toto bolo nezáživne, žiadne štýlove scény pre hrdinov, ani dobrý príbeh, či záporak, strašne odbyte mi to prišlo. Všetko čím DC vynikalo v animákoch, tak sa to niekam vytratilo. Asi to ukradol Darkseid. 65% - 3*(29.5.2019)

Liga spravedlnosti musí čelit nové hrozbě, kterou představují Mano, Persuader a Tharok. Toto trio přiletělo na Zemi v časové lodi z 31. století. Cíleně hledanou osobou se pro ně stává Green Lantern, Jessica Cruz... Justice League má v tomhle animovaném filmu netypiké složení. Docela slušný příběh nabídne dostatek akce. In brightest day, in blackest night, no evil shall escape my sight. Let those who worship evil's might beware my power, Green Lantern's light! HODNOCENÍ 70%(31.3.2019)

Nijak neurážející částečný crossover s u nás ne příliš známým seriálem Legion of superheroes. Na špičku žánru nicméně tenhle animák bohužel nedosahuje. To však samozřejmě neznamená, že by neměl povedené momenty, jenže jako celek se bohužel z průměru nevymanil.(30.4.2019)

• Rocky88

Nezajímavý příběh, mišmaš postav. Povětšinou ale dobrá akce a sem tam i nějaký vtípek. Na mém celkovém dojmu ale hodně kazí zmiňovaná nezajímavost.(6.5.2019)

Ešte po polovici som čakal, že ak to bude na tri, budem ešte rád. Chvíľami mi to prišlo prudko premegalomanizované (Destroy sun?! Ako dôvod zbaviť sa o tisíc rokov konkurencie? Fakt som dúfal, že plán bude destroy justice league a tým dobudúcna zbaviť ľudí historických vzorov, ktoré by ich inšpirovali páchať hrdinské činy. To by bolo podľa mňa podstatne viac cool...), ale k záveru som sa uvedomil, že mám guču v hrdle a skoro nedýcham. Limelight užásne tvárna postava a Star boy ako mi celý čas liezol na nervy, k záveru to všetko zúžitkoval, aby mi melancholicky odpálil degel. Ďalšie plus za veľmi svedomité pracovanie s cestovaním v čase. S tým sa fakt vyhrali až na jednu vec (keď prídeš z budúcnosti do prítomnosti, v ktorej ešte nežiješ a v tej zomrieš, tak sa v tej budúcnosti odkiaľ si prišiel ani nenarodíš?! Nehovorím, že je to výlučne chyba, akurát mne to tuším asi nedáva zmysel...). A to je asi to jediné, čo ma napokon odhovorilo od plnej. Animácia úžasná a jedna poznámka a to skôr rekapitulačná k týmto DC animákom... Ono vždy pobaví, keď vo filme s vizuálom detskej kreslenky vidíš strieľať teenagerky do papule, zhadzovať babky zo strechy, sex, krv a počúvať ten skoro nonstop dirty language.(25.4.2019)

Jsem naprosto potěšen. Animace kopírující jednoduše geniální,či geniálně jednoduchý styl z TASek Batmana,Supermana,B.beyond a JL+JLU,stejné obsazení svaté DC trojice stejně jako v JL,nehorázně potěšila a překvapil dospělý tón, který jsem nečekal,ale měl jsem po předchozích zkušenostech. Star boy,klasicky tragická postava alá Shakespeare,zaujala (zatímco v comicsech,vůbec) i slečna Marťan a hodně i nejnovější přírůstek do GL rodiny v sektoru 2814,Jessica Cruz,což je 1.! žena na Zemi,která dostala prsten moci. Shrnuto,pro ty,co jsou již pomalu znuděni rádoby anime vizuálem (jako já) v DCAMU (dc animated movie universe),zatímco tento nadprůměrný počin,patří do DCAU (dc animated universe,do kterého patří všechny výše zmíněné TASky), je tento film,jako čerstvý závan DC animovaného vzduchu. Podobně,jako Batman a H.Quinn,který jest mnohem sprostější:) leč se stejnou koncepcí.(8.5.2019)

Jeden z lepších komixov od DC v zložení Justice League. Skvelá akcia, superhustí záporáci z budúcnosti, skvelý Astro Boy, zrodenie supersilného Lanterna Jessicy Cruz, malé "animované" cameo Killowoga, no jednoducho to fakt potešilo. Rovnako aj netradičné zloženie Justice League, kde svoj nemalý podiel mal aj Mister Terrific, ktorý doteraz bol len v Arrowerse a to veľmi chabo spracovaný. No a samozrejme Fatal Five bola naozaj fatálna. Takto si to predstavujem.(25.4.2019)

Za každá animák s Justice League jsem rád jelikož to má vždy a stále co nabídnout. Plusové body navíc za Miss Martian a Jessicu Cruz i záporáci ujdou navíc to krásně odsýpá a stále se tam něco děje.(24.4.2019)

Opět skvělá animace, zajímavý příběh a super hudba. 75%(6.5.2019)

Zabaví, neurazí ... dobrý průměr ... bitky nenudí, postavy celkem zajímavé, sem tam mi přišlo i něco vtipné ... oddech před spaním ok ...(28.4.2019)

Tak sestava týmu ač nezvyklá (i když opřená o komiks), tak mě velice bavila. Animák byl celkově dost nadupanej a byl to příjemnej návrat do Timmverse a o dost modernější nutno dodat. Příjemný balanc mezi až R-kovou drsností a klasickým dětštějším patosem, každopádně jsem to zkouk s chutí a často mě to překvapilo. Dávám hvězdu navíc proto, že je to dost podhodnoceno zde.(12.4.2019)

Bats + Harley Quinn nam ukazal, ako sa DCAU neobnovuje. JL vs. F5 ukazal, ako ano. Velmi prijemny navrat do detskych cias, aj ked treba povedat, ze v porovnani so starym serialom podstatne "krvavejsi".(3.4.2019)

Validus!(1.4.2019)

5/10(1.5.2019)