poster

Batman vs. Hush

 • USA

  Batman: Hush

 • Velká Británie

  Batman: Hush

 • Austrálie

  Batman: Hush

Animovaný / Sci-Fi

USA, 2019, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caszidy
  ****

  Upřímně chápu nářky pravověrných milovníků předlohy, která je tu očividně použita jako pouze hodně volná inspirace, nicméně i přes tento nevyužitý potenciál (či hanebně zahozený?) paradoxně musím uznat, že tenhle animák hravě strčí do kapsy drtivou většinu své konkurence. Co to vypovídá o konkurenci je asi zřejmé.(10.9.2020)

 • Kothy
  *****

  Po dlouhé době super animák s Batmanem. Najdeme tu téměř všechny jeho hlavní záporáky. Výjimečně se dá dohromady s Catwoman. Mihne se tu i Superman, Lois, Luthor nebo Damian. Hlavním záporákem je ovšem záhadný Hush, který tahá za nitky. Ví o všech všechno, ale oni o něm nic. Nakonec se ukáže, že je to jeden starý známý. Akce je super a dost mě překvapila Hushova identita. Chtělo by to víc podobných animáků."Batsy, ty už sis našel někoho nového?"(31.7.2019)

 • iXtr3m3
  ****

  Vysoko nadpriemerný DC animák. Už zažitá fajn animácia, skvelá akcia, pekné pomrkávanie na predchádzajúce filmy v spojení s Lexom Luthorom a myšlienka zapojiť do animáku aj nejakú tú psychológiu postáv ba dokonca aj vzťah, tak to prekvapilo a celkom milo. Na to, že to bolo primárne o Batmanovi, tak sa tu ukázala riadna kopa starých známych postáv a potešilo aj vytiahnutie "céčkového" záporáka do popredia. Ja som bol teda spokojný. Počet hviezd síce rovnaký, ale v konečnom dôsledku lepšie ako úlet s nindža korytnačkami.(26.7.2019)

 • Spiker01
  *****

  Já tyhle animáky žeru a doufám, že jakmile dojdou povedené předlohy, zvládnou u Warnerů i nějaké nové. Batman : Hush jsem nečetl a dokonce jsem ani nebyl s příběhem ani konkrétní postavou obeznámen (prý je celý příběh pozměněný) a ačkoliv jsem se po 15ti minutách bál, že je zápletka hrozně čitelná, nakonec to tak nebylo a moc mě to bavilo celých 80 minut. Navíc film skvěle využívá Batmanovu rozvětvenou mytologii a objeví se zde opravdu hodně postav, dokonce i záporáci, které jsem snad v téhle sérii animáků doposud neviděl. Batmanovská série je prostě nejlepší..9/10(31.7.2019)

 • JohnnyD
  ***

  Mám radšej tieto sólovky ako Justice League mlátičky, majú totižto násobne lepšiu atmosféru. Poteší, že Batman je tu po dlhom čase zase raz detektívom, záverečné odhalenie je ale triviálne a celý príbeh je v podstate len o tom, ako epizodicky do neho zapracovať všetkých kultových zločincov a zakončiť to "šokujúcim" zvratom. Toto je jeden z nosných batmanovských románov ostatnej doby?(24.2.2020)

 • - Při boji Catwoman a Harley Quinn pronese Catwoman větu: „Tvůj oblek byl IN tak v 90. letech, teď už je k pláči.“ Postava Harley Quinn byla vytvořena scenáristou Paulem Dinim a kreslířem Brucem Timmem a poprvé se představila právě v 90. letech, přesněji v roce 1992. (Scaryman)

 • - Predlohový komiks napísal Joseph Loeb a kreslil Jim Lee. Prvýkrát vyšiel v decembri 2002. (toi-toi)

 • - Spoiler: Film nedosahuje kvality komiksu kvůli klíčovým scénám a mezerám v dějové lince. V komiksu Bruce Wayne požádá o ruku Celinu Kyle; osmiletého Edwarda Dupree neunese Bane, ale Killer Crock; Hush není Riddler, ale právě Thomas Elliot, nejlepší přítel Bruce Waynea; při pádu ze střechy, když se Batmana pokusí zabít tři muži, ho nezachrání Catwoman, ale Huntressa; při boji na hřbitově nebojují Catwoman a Nightwing ze Scarecrowem, ale naopak Batman z Clayfacem v podobě Jasona Todda coby Roina. (Scaryman)