poster

Kill Your Friends

Komedie / Krimi / Thriller

Velká Británie, 2015, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Othello
  ***

  Já bych hrozně nerad, aby si někdo myslel, že mám něco proti filmům, kde se permanentně chlastá, šňupe, píchá, nadává a sem tam i někdo překvapivě brutálně vykrvácí, nicméně u tohohle jsem se nemohl zbavit pocitu, že poslouchám devatenáctiletýho manažera z McDonaldu, který po druhém pivě vypráví historky, za které by se styděl i Hunter S. Thompson. Zkrátka mu to nevěříte a postupně jste všemi těmi extrémy udoláni k apatii. On ten hlavní problém samozřejmě není v tom, že nic z toho není pravda (koneckonců ta by nikdy neměla stát v cestě dobré historce), problém je v tom, že celý ten jeho životní příběh není dobře vyprávěný. Nemá krátké dílčí pointy, které by vás bavily v průběhu jeho sledování a on sám nemá charisma na to, aby jste se myšlenkama nevrátili k tý pěkný servírce.(20.6.2016)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Zpočátku jsem film oddaloval, nakonec mile překvapil. Film se sice týká businessu hudby, v čem nejsem zrovna ostřílený, ale výkon Nicholase Houlta, to tahá nahoru, protože jeho cholerická povaha diváka pobaví a to nemluvím o koksu a krásných ženách ,které se zde mihnou a to nejdůležitější jsou zde asi 3 úžasné gore scény, kde ta poslední patří ke špičce. Dobrý film, který i příběhově vtáhne. Doporučuji 75%(10.5.2016)

 • malylada
  ****

  Hoult je v roli hledače talentů naprosto boží. Ukázka strmého pádu a následná cesta vzhůru, přes "mrtvoly". V podstatě našlehaná jízda s drsným humorem, místy za hranou a plná nemorálních lidí této zkažené branže. Při sledování jsem si říkal, co to sakra je, neboť režisér si s dialogy opravdu vyhrál a většina scén je crazy. Film se po celou dobu moc neposouvá, což se stává jeho neduhem, nicméně jako sterilnější verze Vlka z Wall Street to funguje.......7/10(4.3.2017)

 • marrjaana
  ****

  Nejméně sympatický hrdina všech dob, kterému celou dobu budete přát kastraci a následné zneuctění zadních dvířek, ale zároveň budete strašně zvědaví jestli to tomu parchantovy projde a někde v hloubi duše mu to i bude přát a chvílemi, když jeho jednání přijde vniveč Vám ho asi bude i líto. Jinak Nicholase mám strašně ráda a tenhle hajzlík se mu Vážně povedl. A některých jeho "přátel" mi i bylo líto...(19.6.2016)

 • Pítrs85
  ****

  God bless Napster a Nobelovku pro jeho (spolu)zakladatele Shawna Fanninga, že nás zbavil těhle looserů a pozérských hovad z řad hudebních vydavatelství, co se snažili žít víc rockerským životem než ti, které zastupovali... Tak jako tady Nicholas Hoult, kterej od dob blbečka, kterýho hrál v Hornbyho Jak na věc, sice ušel kus cesty, ale toho žraloka z mjůzik indastrís jsem mu teda moc nežral. Ale možná to tak bylo lepší, že tuhle mrdku, co jde ve svý kariéře přes mrtvoly (doslova), hrál někdo s ksichtem žáka nedělní školy. Po špatném vtipu jménem Vinyl, co nedávno stopli televizi HBO, tu máme další příběhy lidiček, kteří sice velí tomu, co půjde do hudebního éteru a co půjde akorát tak do prdele, a přitom se jejich hudební fkus zastavil někde u Duran Duran. A narozdíl od výše zmíněného seriálu je to konečně bžunda- ty devadesátky byly fakt poslední dekádou, kdy ta hudba za něco stála a právě tahle pakáž na tom dokázala slušně rejžovat... God bless Napster once again! Btw jednou nás ten cynismus a přemíra arogance stejně všechny zabije... "Fuckin' Spice Girls."(17.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace