Všetečkovi

Velká Británie, 2015, 11 min

Režie:

Vito Bruno

Linda Bassett (vypravěč), David Reed, Ian Kelsey

Pojďte s námi poznávat svět. Animovaný seriál pro nejmenší. (Česká televize)

Sinistra

Osobně mi to nepřijde jako nijak zajímavá pohádka, volba slov k naučení je taky občas prazvláštní, ale náš rok a půl starý syn to miluje nadevše a už při znělce jásá... Herci jsou fajn, nadabovaný je to moc hezky a postavičky jsou roztomilý, tak to je zase plus. Je to zvláštní, ale zas ne debilní jak jiný dětský pořady ()

Candid

Je to trochu ujetý, ale devatenáctiměsíční syn to miluje a je to aspoň edukační a ne úplná vymývárna. ()

Nystra

Mě jako dospělou to moc neosloví, ale naše malá to hltá po dílech, pokaždé jen co zazní znělka, upaluje k televizi a je to jediná pohádka na kterou opravdu kouká, snaží se opakovat slova nebo pohyby, směje se. Takže za nás Top pohádka pro nejmenší. sledujeme od jejího 7. měsíce a momentálně nám je rok a měsíc. :) Zajímalo by mne, zda se to dá sehnat na DVD. ()

koza3

Je to super! Vedle vymýváren typu Teletubbies je tohle super. Moja dcera je z toho nadšená a mě nevadí se na to dívat i dva, tři díly po sobě. Má to smysl a Pickaboo je frajer, kterého chceš doma ;-) ()

BlueNeon81

Je to milé, edukatívne, moje dieťa to zbožňuje a animácia je skvelá. Oproti iným infantílnym tvorbám je toto vysoký nadpriemer. ()

ArdeliaLortz

Magnet pro mou 16 měsíční holčičku. Takže pro mě trochu relax od holčičky na těch pár minut :) Podle všeho je pořad určen právě batolatům a evidentně se tvůrci trefili do gusta a ani to není taková zhovadilost jako Teletubbies. ()