Battle

Scénografie:

Ellen Oseng

Kostýmy:

Fieke Nicolai

Celkem mě to překvapilo. Tanečních "bojů" už tu bylo hodně a film rozhodně nezajme profíky. Chrografie je tu spíš béčková. Ale Lisa byla příjemná a i baltní scény se mi líbili. Žádný propadák to však není(15.12.2018)

Ani ryba ani rak. Na polovicu sociálna dráma a na druhú nejaký tanečno pohybový mišmaš. Bohužiaľ obe témy (najmä bankrot) veľmi povrchne spracované. Postavy nuda, nezáživné a ploché, nórsky Michael Peña bez sexepealu, charizmy a vtipu. Inde by bol okrajovou postavou a tu mal byť hlavným princom. Na druhej strane sa mi páčilo, že postavy boli (nedokonalo) reálne, čo sa výzoru týka. Dve scény s pekným výhľadom (ktoré aj tak nestáli za veľa), kedy si chceli chlapci vrznúť a inak nič moc. 6/10.(6.5.2019)

Ohrané téma, hromada pépéčka, žádné zásadní drama. Navzdory tomu všemu to funguje. Zajímavá Lisa Teige, slušná hudba a skvělá kamera. Přestože nejsem cílovka, musím Battle doporučit.(1.12.2018)