Dakaretai otoko ičii ni odosarete imasu. (TV seriál)

• Japonsko

抱かれたい男1位に脅されています.

• Japonsko

Dakaretai otoko 1-i ni odosarete imasu.

Dakaichi: I`m Being Harassed by the Sexiest Man of the Year

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2018, 13x24 min

Ledový narcis a sebestředný workoholik, který se zajímá jen o sebe a svoji slávu, se potká s nenasytným andělem, kterému sebemenší podnět stačí a hned se mu vztyčí …… křídla. A protože vášnivý Junta je opravdu při chuti, tak si vztyčených křídel a poletujících peříček užijeme dost a dost. Ostatně jako Takato, který se stane zcela podřízenou sexuální hračkou a Junta ho dokáže vmanipulovat do situací, kdy si plní své fantazie, ať už v autobuse, na pláži nebo ve školní třídě. Do toho laškovně dvousmyslné dialogy, kdy se ti dva baví třeba o herectví, ale dá se tomu přisoudit i jiný význam. ____ Není to, ale jenom o „tom“. Postupně se ukazuje, proč se Junta do Takaty zamiloval. Zažijeme jednu žárlivou krizi a ve finále i slušné rozhodovací drama. A hlavně proměnu hlavního hrdiny, který se už najednou nezajímá jen o sebe. Dokonce i to, co mu vždycky přišlo jako hlavní, je najednou ochoten bez lítosti obětovat. Proměna láskou prostě způsobí, že ledová krusta uzavřeného Takaty se roztříští náporem Juntovy vřelosti. A Junta, kluk, kterému vždy vše až směšně hladce vycházelo, takže mu na tom zas tolik nezáleželo, konečně našel něco, co opravdu chce, a proto se začne snažit a pečovat o to. ____ Ke kladům seriálu bych připočetla dobrou animaci, kresbu postav, které konečně vypadají fakt jako chlapi a ne jako holky se špičatější bradou. I když na ty vyšrafované krky, s nimiž všichni vypadali, jako že nosí plnovousy, jsem si musela chvíli zvykat. SHRNUTÍ: Když potkáš anděla, dobře se mu podívej do očí. Možná z nich vykukuje ďáblík.(14.5.2019)

Celkem standardní bezpříběhové BL plné klíšé. 6,5/10(8.10.2018)