Reklama

Reklama

Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai

(seriál)
  • Japonsko 青春ブタ野郎はバニーガール先輩の夢を見ない (více)
Trailer

Epizody(13)

Obsahy(1)

Sakuta Azusagawa je mladý inteligentní a tak trochu cynický chlapec s pár přáteli, plachou mladší sestrou a vcelku obyčejným středoškolským životem. Ten nabere zvláštní obrátky, když jednou v knihovně spatří překrásnou dívku v kostýmu králíčka. Co je však ještě zajímavější, je fakt, že dívku kromě něj snad nikdo jiný nevidí. Tou dívkou je Mai Sakurajima, o rok starší studentka na stejné střední škole a bývalá hvězda filmů a reklam. Mai se však jednoho dne rozhodla svou hvězdnou kariéru ukončit a zmizet z veřejného dění, ovšem kromě toho se i začala vytrácet ze života a vzpomínek všech kolem ní. Sakutu tahle záhada zaujme, a tak se rozhodne začít zkoumat tento zvláštní úkaz a zároveň se začne s Mai sbližovat, což by mohlo být tím jediným způsobem, jak zabránit, aby na ni i on v budoucnu nezapomněl. Navíc Mai není jediná, které se na zdejší škole dějí divné věci... (Jeoffrey)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Hromino 

všechny recenze uživatele

Tak přeci jen existuje! Inteligentní psychologická podívaná z období dospívání a zároveň vtipná romantická komedie s prvky magického realismu. A to navzdory svému názvu i plakátu, které jsou těžce zavádějící, neboť žádné přízemní úchylné kraviny se zaječími oušky se zde nedočkáte. Největší síla tohoto anime spočívá bezesporu v postavách, které mají všechny do jedné duši, vtip, mozek a hloubku. Těm všem korunuje hlavní hrdina se svým osobitým humorem a vynikajícím dabérským výkonem Kaita Išikawy, jenž bych se nebál označit jako životní. Oceňuji také to, že ač se tvůrci v mnoha směrech vydali na hodně tenký led, který u spousty jiných anime značí prudkou jízdu vstříc fekálnu (upištěná malá sestra fixovaná na bratra, nápadné hromadění holek kolem hrdiny a stěhování se k němu domů, malá chytrá vědátorka s brýlemi…), zde se jim podařilo všechny mé pochyby až neuvěřitelně zdatně rozptýlit a předložit poutavou, zábavnou – a ještě jednou zdůrazním – inteligentní podívanou. Vytknout se dá snad jen epizoda s nevlastní sestrou, která ač byla zpracována taktéž kvalitně, působila ve stínu ostatních epizod trochu zbytečně a za účelem pouhé dramatizace příběhu, ale jinak si nelze stěžovat. Už dlouho jsem neviděl takto skvěle zvládnutou adaptaci, u níž by se chyby hledaly vyloženě lupou a která mi dávkovala jedno příjemné překvapení za druhým. Vynikajícnost díla jen podtrhuje kvalitní animace i hudební doprovod a věřím, že vyjma filmu už nebudou tvůrci příliš usilovat o pokračování, neb v nejlepším je třeba přestat – a to je právě nyní. Suverénně za plný počet. ()

Hees 

všechny recenze uživatele

Generické školské prostredie tohto anime v sebe skrýva tajný klenot. Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai má síce veľmi dlhý názov anime, ale aj svoju kvalitu. Môžeme si vymenovať aj dobré aj zlé veci tohto anime. Najdôležitejšou dobrou vecou sú funkčné dve super postavy Sakuta a Mai. Obe postavy sú naozaj úžasne napísané hlavne svojimi úžasnými osobnosťami. Čo v podobných anime nefunguje je niekedy chémia medzi hlavnými postavami a tu? Tu je to naopak to čo funguje najviac. Postavy sú tak napísané, že sa vo svojej podstate ich osobnosti veľmi dopĺňajú. Hlavne zo začiatku je anime aj naozaj dosť bláznivé a vtipné. No a teraz zásadný problém, ktorý tú máme? Je jeden či dva a to konkrétne, anime stráca s pribúdajúcimi dielmi dych. To čo bolo na začiatku to najlepšie sa nejakým istým spôsobom opakuje v začarovanom kruhu strácajucej kvality anime, negraduje ale degraduje. Čo treba ale podotknúť aj tá horšia časť anime je kvalitnejšia ako väčšina inej produkcie, ale po výbornom začiatku 4 dieloch či koľko presne ich bolo, človek čaká už len výborné pokračovanie a tu dostane už len čistú nadpriemernosť. Za mňa výborné hlavne romantické anime s výbornou chémiou medzi hlavnými postavami. ()

Reklama

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Vytvořit něco sympatického, inteligentního, zajímavého, zábavného - zkrátka něco u čeho si užijete snad každý okamžik, se může zdát těžké, ale občas se objeví nejrůznější kousky, které mě přesvědčí o tom, že je to v podstatě strašně jednoduché. Musí se ale například umět správně pracovat s postavami, atmosférou a dokázat takové věci, jako je smíchat něco nepřirozeného (a nemusí to být nadpřirozeno jako třeba tady) s něčím naprosto přirozeným. Chce to také zvolit správnou kombinaci charakterů, tak aby fungovala chemie. Také to musí dobře vypadat a dobře znít. A tohle všechno tohle anime má! Je to zkrátka vždy osvěžující pocit narazit na někoho jako je Sakuta - neskutečně upřímný a zároveň tak normální, vtipný a sympatický. Navíc když má po svém boku tak kouzelnou, inteligentní a zajímavou dívku jako je Mai, tak je na světě pár, který funguje a který je radost sledovat i poslouchat. Ale je tady i několik dalších zajímavých vedlejších postav, spousta dívek s problémy, které potřebují nějak pomoct a Sakuta má prostě tu smůlu, že tyhle fenomény přitahuje. Že to zní jako něco, co už jste někde někdy viděli? Možná, ale ne... Protože ať už se hlavní hrdina potýká s jakýmkoli problémem, tak autoři dokáží vše zakončit tak, že to často (snad kromě prvních dvou případů) vyzní naprosto jinak, než podle zaběhnutých klišé předpokládáte, ale přesto naprosto přirozeně a normálně. Díky tomu člověk nemá problém s ničím nadpřirozeným, co se tu děje, protože vše, včetně chování postav působí naprosto přirozeně, sympaticky - prostě uvěřitelně (včetně každého vědeckého rozboru s kterým přijde Futaba). Když navíc umíte pracovat s atmosférou, tedy zábavné chvíle baví, smutné dojímají - pak máte vyhráno. No a někdo jako Jeoffrey je unesený, baví ho to a v duchu si přeje být tak přímý a vtipně sarkastický jako hlavní hrdina a sní o tak úžasné dívce jako je Mai... Jsem okouzlen, pobaven a nadmíru spokojen = můj TOP sezóny - 9,5/10 ()

Terezinka198 

všechny recenze uživatele

Jako většinu i mě odrazovala postava Sakurajimy v králičím oblečku, ale protože jsem neustále od více a více lidí slyšela jenom chválu a klady, tak jsem si řekla, že tomu tu šanci dám. A nelituji. Animace pěkná, soundtrack taky, OP jsem si hned zamilovala. Nápad byl taky vcelku originální (aspoň tedy za mě, nic podobného jsem ještě neviděla - možná jsem jen málo hledala). Ke konci ale bylo vidět, že autoři netuší, kam by se měl příběh pořádně ubírat. Sakutovu sestru jsem si oblíbila, to ano, ale přišlo mi to už prostě příliš. Celkově jsem ale s tímto anime spokojená, Sakuta se mi i celkem líbil, protože hravě dokázal zvládat všelijaké narážky Sakurajimy a ještě hravěji je i vracel, aniž by měl nějaký hloupý výraz nebo tváře jako školačka před svým idolem, apod.. Přidávám se tedy na stranu těch, kteří toto anime budou doporučovat. Silné 4* a překvapivá spokojenost. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Skoro až moc dospěle uvažující hlavní postava, což tomu ale vůbec neubírá na kráse, naopak. Protože tomuhle normálnímu klukovi sekunduje normální holka, takže to všechno působí velmi normálně. Dokonce všechny problémy jsou velmi reálné, jen mají velmi nereálné projevy. Abych to řekla lépe: je to velmi dobré anime s epizodním příběhem a inteligentníma postavama, které se chovají, fakt, vážně, jako lidé. Hlavní hrdina mě strašně bavil a byl jednou z nejlidštějších postav v anime za posledních pár let. Polidšťovala ho i skutečnost, jak skvěle vycházel se všemi dámami a jednal na rovinu. Trochu jsem se bránila zhlédnutí, protože na plakátu je slečna v králíčkovském oblečku, ale (možná pro někoho zklamání) o tom to není, vlastně to ani není harémovka, i když je tam tolik slečen. Je to prostě strašně príma příběh z kouzelné Kamakury. Zábavné, milé, upřímné. nelze nefandit všem postavám. ()

Galerie (367)

Zajímavosti (3)

  • Na konci každej epizódy je vidieť animáciu mora a osoby chodiacej po pláži. Každou epizódou sa mení farba animácie, kompozícia a osoba podľa toho, o kom je zápletka danej epizódy. (Skem)
  • Úvodní píseň „Kimi no Sei“ je od kapely The Peggies. (CarnTheNunya)
  • Závěrečnou píseň „Fukashigi no Carte“ každou určitou epizodu zpívá jiná osoba. První a poslední epizodu jí zpívaly Asami Seto (dabérka Mai Sakurajimy), Nao Touyama (dabérka Kogy Tomoe), Atsumi Tanezaki (dabérka Rio Futaby), Maaya Uchida (dabérka Nodoky Toyohamy), Yurika Kubo (dabérka Kaedy Azusagawy) a Inori Minase (dabérka Shouko Makinohary). Druhou a třetí epizodu ji pak zpívá Asami Seto, čtvrtou a pátou Nao Touyama, sedmou a osmou Atsumi Tanezaki, devátou a desátou Maaya Uchida a jedenáctou a dvanáctou pak Yurika Kubo. (CarnTheNunya)

Reklama

Reklama