Chapter 1: Hope (S01E01) (epizoda)

Thriller / Psychologický

USA, 2018, 52 min

• metal.storm

Nepatrím k ľudom, ktorý odsúdia seriál kvôli nepodarenému pilotovi. Ale mrte dúfam, že ten v podstate dobrý nápad nepokazia. Zatiaľ to tak maximálne vyzerá. Možno keby sa do toho nepúšťam pretože rozprávky, neurobilo by to tak zlý dojem.(23.12.2018)

Seriál proplétá tři nezávislé příběhy,které se ve finále protnou v jednom bodě. Pohádkové podobenství se v tom objevuje dost složitě,byť se to tvůrci snaží viditelnými indiciemi (vepřové hlavy,červený plášť apod.) propojit. Samotné story je velmi povedené,napětím a mrtvolami se tady nešetří,jen je příliš znát kalkul s jakým se některé scény a děj odehrává,aby to nakonec vše do sebe zapadlo. Pilot je hodně vysvětlující (musí zvládat 3 dějové linky),ale poté děj nabere slušné thrillerové obrátky. I herecky je vše OK ,takže u mně získává celý seriál nadprůměrné hodnocení.(6.1.2019)

Rozbehli sa viaceré dejové linky, no najlepšie si nechali na koniec.(9.1.2020)

Po prvním dílu: zatím 60% Seznamovali jsme se s postavami, zatím se nic důležitého nestalo (kromě poslední 10 minut), takže čekám, co se bude dít.(10.11.2018)

Strašně doufám, že pilot není odrazem celý série.(30.12.2018)